Creion corector + lac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Creion corector + lac

    Salut.Ati folosit aceste produse ?Va intreb deoarece am si eu o zgarietura de 2 mm pana la chit. Mentionez ca nu vreau sa vopsesc toata usa doar pentru o zgarietura de 2mm. Va multumesc !
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

  • #2
    E de ajuns sa dai cu creion corector si peste o saptamana (sau cand se usuca bine vopseaua) sa dai cu putin polish pe zona respectiva si arata ca noua, nu mai e nevoie de lac. Poishul dat la sfarsit intinde lacul de pe vopseua de pe margine si pe vopseaua data.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Am vazut si io prin CORA ceva set CREION CORECTOR+POLISH la vreo 25-30 RON. Merita???
      ...de doi lei :p

      Comment


      • #4
        Ce marca era polishul?
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Christnacht
          Salut.Ati folosit aceste produse ?Va intreb deoarece am si eu o zgarietura de 2 mm pana la chit. Mentionez ca nu vreau sa vopsesc toata usa doar pentru o zgarietura de 2mm. Va multumesc !
          da cand ne prezinti si tu masina in sectiunea My Ride?

          Comment


          • #6
            Salut SUPERCAR.Promit ca zilele astea o sa fac poze si o s-o pun la My ride
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #7
              readucem la viata acest topic, dupa un an jumate. mentionez ca rulz pentru ca am gasit acest topic.

              intrebare de 10 puncte: unde gasesc creion corector? un site cred ca mi-ar fi de folos, de unde sa pot face comanda. in real si carrefour am cautat dar nu am gasit, si la piese auto se uitau aia la mine...mai lipsea sa ma intrebe de pe planeta am aterizat. imi trebuie in culoarea masinii de la avatar
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Sigur nu ai cautat cum trebuie...uite creion corector si mai e si de la voi din Brasov.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Are la Hypermarket Auchan (Pitesti). 6 lei carioca. Acum nu stiu daca exista Auchan si in Brasov,

                  Comment


                  • #10
                    ce-i de ras nu stiu. ceea ce stiu e ca mi s-a acrit de la cate fete de idioti si idioate la gramada am vazut. o sa merg la adresa maine daca nu ploua, ca vreau sa imi iau o husa pentru capota si imi e aproape sper sa gasesc si sa fie un pret omenesc.

                    la noi acuma se construieste Auchan
                    Last edited by B 83 RMJ; 8 February 2009, 20:53.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Am ras pentru ca daca dadeai un search dupa cuvatul carioca pe acest forum gaseai aici poza cu carioca postata de mine mai devreme si aici inca ceva interesant...
                      Daca te-am deranjat imi cer scuze.Succes.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        da...dar eu am scris ca nu am gasit la carrefour. si posturile dateaza din 2007, deci nu le mai consider de actualitate. daca nu cautam pe acolo ziceam ca poate gasesc. dar asa stiu ca nu au
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #13
                          o intrebare...au aparut acum si in reteaua Dacia creioane corectoare in culoare masinilor noastre! cum se foloseste? am niste locuri unde vopseaua este zgaraiata de la pietricele! reusesc cu asa ceva?
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • #14
                            Reusesti. Eu am marker pe codul vopselei de la un magazin special de vopseluri auto. Cand mai apar semne...corectez ))

                            Atentie la zgarieturile mai mari si lungi...se cunoaste unde retusezi
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #15
                              am fost de doua ori la dealerul de langa mine, meridian sud, si nu mai aveau, dar individul mi-a spus ca nu au avut decat alb, albastru, verde, rosu toreador si gri...doar cateva...cat de bune or fi caci am si eu cateva "bube"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google