Ghiceste masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai, era vorba sa punem masini, nu tancuri...

    Comment


    • nu e tanc. asa pot spune si eu ca parca puneam masini, nu coteţe, cum ai pus tu mai sus:P. e o marca auto care pun pariu ca are un vecin pe la tine pe acolo. deci e imposibil sa nu fi auzit de ea. cat despre modelul masinii nu pot spune acelasi lucru

      e o masina cu 7 locuri, ca mcv
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • eu stiu ce tanc este, dar mai las loc si la altii sa puna mana pe o carte, revista, mouse...
        Are nume de scula...

        Comment


        • gelly? chinezaraie?

          sigpic

          Comment


          • Mai incearca, e masina de la mama ei.

            Comment


            • Sa fie ceva FORD? Excursion? Se vede in fundal o bucata de Mustang, parca de aici am tras concluzia ca ar fi un ford, la standul Ford.
              sigpic

              Comment


              • Marca si Mustangul sunt OK, numele nu!

                Comment


                • e ford. dar sa va vad daca stiti modelul. vad ca detail stie, si sunt sigur ca D-FNES e in garaj si cauta masina pe acolo
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Ford Edge din 2007. Frumos
                    Ambition

                    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                    Comment


                    • Mai trage o data!

                      Comment


                      • Explorer, Expedition sau Excursion erau modelele mari de la ei. Daca e ceva mai nou, zic pas!
                        sigpic

                        Comment


                        • E din 2009.

                          Comment


                          • exact...mai incercati. mai spun ca e americana masina, in europa nu o sa ajunga
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Cum sa nu ajunga, ia vaporul si e aici!

                              Comment


                              • ma refeream ca nu o sa fie produsa sau vanduta in europa...cine vrea si-o aduce, dar nu la asta ma refeream
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google