Accident in lant pe A2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident in lant pe A2

    Accident in lant in apropiere de Drajna din cauza fumului rezultat din arderea miristilor din imprejurimi.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    Urat de tot accidentu.

    PS: Dumnezeu sa-l ierte pe soferul mort in accident.
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      Da, Dumnezeu sa-l ierte.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Si multe Logane avariate . Dar asta nu-i nimic pe linga pierderile de vieti omenesti. Si e adevarat cand intri in fum pe sosea parca intri intr-un zid, iar cand fumul este gros chiar nu mai vezi nimic. Sper ca nici unul dintre membrii clubului nu a fost implicat in accident.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          cred ca trebuie infintata o unitate de politie rutiera a autostrazii care sa aiba jurisdictie pe toata lungimea acesteia asa ar devenii mai eficienti,au mai fost accidente create de conditile meteo si politia a venit ca si ieri sa constate.

          pacat ca trebuie sa moara oameni dar nu cred ca vor deveni mai eficienti in prevenirea unor asemenea accidente,din ce am inteles eu masinile circulau cu viteza regulamentara,Dumnezeu s-al odihneasca pe cel pierit in accident.

          Comment


          • #6
            totusi fumul ala se vede de la distanta,iar cine a fost primul si a vazut trebuia sa mearga cu viteza mica ba chiar sa traga pe dreapta si sa vada ce se intampla la fel si cei care il urmau nu sa intre cu viteza maxima in norul ala de fum...asta se cheama inconstienta.

            Comment


            • #7
              Originally posted by gabriel
              cred ca trebuie infintata o unitate de politie rutiera a autostrazii .
              exista asa ceva...din cate am auzit la tv a fost demis seful Politiei rutiere si seful politiei autostrazilor...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                accidentele de pe a2 se tin in lat... azi de dimineata in jurul orei 7, pe sensul ct-b, 2 oameni au murit arsi de vii, din cauza vitezei excesive. masina a iesit de pe carosabil, s-a rasturnat si a luat foc.

                seria neagra a incidentelor nu se mai opreste

                Comment


                • #9
                  La EUROPA FM a zis altceva.

                  Au spus ca o dacie a tras pe banda de urgente si a fost acrosata de un autotren (TIR cu mai multe remorci), tarata vreo 50 de metri si apoi aruncata in sant unde a luat FOC. Cei doi pasageri au ars de vii.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by SUPERCAR
                    totusi fumul ala se vede de la distanta,iar cine a fost primul si a vazut trebuia sa mearga cu viteza mica ba chiar sa traga pe dreapta si sa vada ce se intampla la fel si cei care il urmau nu sa intre cu viteza maxima in norul ala de fum...asta se cheama inconstienta.
                    Sunt de acord ! mergeau cu viteza.
                    Poate uni sau oprit si a venit altul in ei d-ar totusi.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google