Decodari Telefoane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Decodari Telefoane

    Help me please...Am un Nokia 6070 si vreau sa imi schimb cartela dar am uitat codu de siguranta care l-am bagat acum 2 ani .Am gasit un program care mia dat mastercode sa resetez,dar nu a mers.Mai stie cineva cum pot sa fac sa il resetez?

  • #2
    Du-te chiar si la reprezentanta! Sau la un atelier specializat! Asta daca telefonul e luat de la noi...
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      Chiar daca nu e de la noi, tot se poate decoda, dar sa nu fie din nu-stiu-ce tara. Se poate, dar te costa mai mult.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Si eu am patit chestia asta si am fost la un centru de reparatii,doctor gsm,am dat 18 lei si s-a rezolvat,dar ai grija salveaza ce ai in telefon ca se reseteaza tot.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #5
          Problema se rezolva la un centru de reparatii telefoane, dureaza 1 min. Si te va costa aprox.15 ron.(atat e la mine)

          Comment


          • #6
            E luat din tara de la orange.Dan.Gutu in ultima faza ma duc si la service dar am auzit ca astia mai fac magarii,schimba bateria,sau alta piese fara sa stii u.Stiu de faza cu resetatul,dar nu stie nimeni cum sa il resetez eu singur?

            Comment


            • #7
              Da domnule iti schimba bateria ,piesele,cartela,....Doamne cata prostie!!!! Dar nu te intrebi daca ti le schimba iti mai functioneaza telefonul? Cand va aud mie rau!!
              inca o informatie asa pe moka domnu alex: telefonul nici nu se desface la asemenea operatii.O sa cauti coduri pina dupa revelion si tot nu vei rezolva nimik..In fine...

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google