loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrea sa imbalsameze pe cineva...
    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

    Comment


    • asa asa, cat mai repede
      servicii funerare, impachetari cu parafina si formol la domiciliu pacientului
      lipsa text

      Comment


      • Poate ne aude crististreulea si ne da un raspuns
        sigpic #

        Comment


        • in maxin 2 saptamani o sa fie gata, Cris o sa faca ceva de comedia 100 la 1000, realitatea va bate filmul si toate premiile de la CANNES, o sa fie de beleeeea!
          astept sa fac proba la Regionala Brasov
          si prietena mea o sa ma traga cu mana si o sa ma indese in...
          lipsa text

          Comment


          • Si eu astept acest tutorial! M am abonat la el,asa ca sa vina! Consoartele vor intelege ca mai avem si noi nevoie de ceva schimbat! Dupa o perioada lunga de mancat ciorba mai doresti si cate o fripturica si daca mai este si de puicuta atunci este numa buna si frageda
            CARPE DIEM!

            Comment


            • dany vorbeste pentru tine
              sigpic

              Comment


              • Loganisti asupriti oricum suntem o mica schimbare nu face rau nimanui sinx...deci?
                CARPE DIEM!

                Comment


                • pana acum am fost noi asupriti, de acum incolo vom fi noi asupritorii
                  lipsa text

                  Comment


                  • ioiiiiii ce gluma buna
                    Un soț bine asuprit e întotdeauna liniștit.
                    Visul unui bărbat: „Ascultă cu urechile, vezi cu ochii, dar taci din gură”. Eh... doar un vis.

                    Comment


                    • asupriti de asupritoare

                      da! ne vine si noua randul, un an ele, un an noi
                      facem cu schimbul!
                      lipsa text

                      Comment


                      • Da, pe principiul: Un an noi, un an ele. Anul asta - ele...
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • aha, stiu JR, de aceea iti protejezi aproapele, de aceea e asupritoare
                          bravo, felicitari, ai un punct alb la bila neagra
                          lipsa text

                          Comment


                          • Imi permit sa comentez acu', ca-s departe. Da' parca vad eu luminita de la capatul stelelor verzi cand ajung inapoi.
                            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                            Comment


                            • Originally posted by dany_uhp View Post
                              Loganisti asupriti oricum suntem o mica schimbare nu face rau nimanui sinx...deci?

                              oare cat de stabila este relatia ta daca tu afirmi lucrul asta pe forum??

                              Sa presupunem ca as fi de acord cu tine... doar presupunem... ei bine, nu as scrie aici asa ceva intrucat oamenii o cunosc pe ''a mea''. Nu vreau sa ii afecteze in nici un fel imaginea in fata colegilor de club... intelegi tu? Lucurile astea se vorbesc eventual cu cel mai bun prieten si atat...nu cu un grup extins...
                              sigpic

                              Comment


                              • Domnule sinx totul este doar o gluma de tutorial cerut de mai multi participanti.Nu cred ca afecteaza in vreun fel asta.Nu am discutat nimic cu cei de pe forum despre viata personala si de familie.Se pare ca ai inteles totul gresit.
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google