loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • crististreulea: Tare faza cu plecatu la 10.
    Cat despte micutza mea tre sa mai creasca o leaca sa priceapa si ea care e faza cu placerile in viatza. Acum sincer nici cand nu sunt in masina nu mai stiu ce sa-i fac sa-i captez atentia si sa nu mai urle. Intra in plictiseala si cand ne uitam noi la tv. In rest daca o scoatem afara ar sta toata ziua.
    Merci de sfaturi.
    Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

    Comment


    • Am descoperit reteta fericirii conjugale. E foarte simplu. Se aplica urmatoarele reguli:
      1 Sotia are intotdeauna dreptate. Regula fundamentala.
      2 Chiar daca are si barbatul dreptate uneori, tot se aplica prima regula pentru ca orisicum este un lenes si nu face nimic.
      3 La intrebarea "M-am ingrasat?" se raspunde intotdeauna "Nu"
      4 La intrebarea "E buna mancarea?" intotdeauna se raspunde "Da" poate sa fie arsa, afumata, nesarata, etc.
      5. La intrebarea "Cutare e mai grasa decat mine?" raspunsul obligatoriu este "Da"
      6 In caz extrem cand nu reusiti sa o impacati rostiti fraza minune"Parca ai mai slabit". Caz particular la mine "Sora-ta e mai grasa decat tine" Si toata cearta se domoleste si intra pe alt fagas.
      Desi toate astea par a fi copiate de undeva va spun sigur ca sunt concluziile la trei ani de casnicie si se aplica strict. Vorbesc foarte serios nu sunt aberatii.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Originally posted by ovimiha View Post
        In rest daca o scoatem afara ar sta toata ziua.
        sudeaza-i scaunul pe plafonu masini

        sigpic

        Comment


        • baieti m-ati terminat. m-am cocosat de ras. ma simt bine cu voi, in marea familie a Logan-ului. sunteti foarte hazlii in modul de a pune problema. nu sunt casatorit desi nu cred ca ar fi prea rau si imi doresc tare un copil.
          @crististreulea: esti o belea de om
          @rocri: mare dreptate ai frate. woman rules
          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

          Comment


          • Deci sa va fie clar. Nu am glumit si nici nu le-am copiat de pe undeva. Chiar asta-i reteta.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Rocri: esti tare, chiar am pus in practica unele chestii si dau rezultate.
              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

              Comment


              • Cea mai buna este aia cu "cutare e mai grasa ca tine". Gasesti un model de comparatie singur. Garantat da roade. Si mai este un sfat: La intrebarea "I-ti plac sanii mari?" Se raspunde " Ai tai sunt numai buni" Nu se raspunde cu "da" sau "nu" din urmatoarele motive
                Daca are sanii mari si spui da replica va fi cu aproximatie " da ca nu-i cari tu"(probabil are dreptate).
                Daca are sanii mici si spui da e sinucidere curata.
                Daca are sanii mari si spui nu la fel sinucidere curata.
                Daca are sanii mici si spui nu te crede mincinos chiar daca spui adevarul.
                La fel testat personal.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Mai incerc si eu. Invat de la cei mai experimentati.
                  Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                  Comment


                  • @ovimiha- fazele cu fetita cam asa o sa fie inca...ani! A mea are 9 si avem masina doar de cateva luni. Dar cu oricine mergeam tot asa se plictisea! Faza buna-dar rara!-era cand adormea. Asa ca...pregateste-te sufleteste! Nu cred ca merg nici desene animate, nici calusei, nici alte giugele!
                    @rocri- tare faza cu silueta!Si adevarata 100%! Asta parca doare cel mai tare pe femei, desi nu fac eforturi sa nu manance.Dar ce sa le facem , sunt ale noastre, doar n-o sa le dam acum doar buruieni, salate si sa le punem sa faca miscare! Tot noi trebuie sa "miscam"!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Up up ghidi ghidi...

                      sigpic

                      Comment


                      • Haha ce tare,oricum cel mai asuprit loganist banatean e shtreulea cu bilete de voie la intilniri
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu ma gandesc daca mona a vazut topicul?
                          boris il arati tu il arat eu?

                          sigpic

                          Comment


                          • I-l arat eu, i-l arat eu, ce nu fac eu pentru Streulea...
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Haha railor vreti sa mince de la frigider hrana rece?
                              sigpic

                              Comment


                              • Bai fratzilor, in afara de compatimiri, nu mai varsa nimeni , nimic? Eu m-am facut cu tapiserie noua, dar sa vad cand o sa o montez...Vroiam huse, am primit creditu' de la sotzie si...a aparut tapiseria! Acu' tot ea zice-stii, parca mai merge asta, o sa le schimbam mai tarziu! Va dati seama, nici o vorba ca am dat banii...Cred ca trebuie sa mai investesc in cate ceva...Sa vad ce ca imi trebuie mai multe!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google