loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De acord cu asupritii!!!

    Nevastamea a fost de acord cu achizitionarea masinii dar nu si-a inchipuit ce urmeaza apoi imi face capul mare si cand alimentez, nici nu ma gandesc sa imbunatatesc masina , oricum nu prea sunt atras de chestiile astea... Si sunt o fire care trece usor peste crizele premenstruale ale nevestii !

    Comment


    • Ca eu si sotia ne iubim,asta e una.Ca sunt asuprit,e alta.Daca vede ce am scris pe aici(si de obicei ii arat eu),rade ,plange,treaba ei,oricum femeile au norma de tocat soti la cap.Oricat de bune si de indragostite ar fi ele,rima pentru nevasta e tot napasta!Nimeni nu spune ca o insel,ca nu o iubesc si ca nu o respect,dar tot asupritoare este!Pai la unii le e frica de venirea iernii,ca n-au lemne,ca n-au antigel ca n-au gume de iarna,mie mi-e frica de targuri!Pai cand vad anunturile cu tinimtex,si alte de-astea imi vine sa fug in munti cu bruma de agoniseala.
      Rebe ,tu chiar crezi ca ne duci pe toti?Sunt unii mai flacai asa ,care isi spun probabil,uite ce fata de gasca e rebe!Pazea fratilor,cu cat e mai mieroasa cu atat are mai multe coaste de-alea!Mai cititi si voi povestile clasicilor,lasati netul!Ca in poveste,cea mai de treaba avea trei coaste periculoase,nu una.
      Rebe,iarta-ma daca depasesc masura,facem si noi haz de necazurile noastre si esti la indemana ,atata tot,nu-i nimic personal...
      Frati romani,viata e o lupta,nu va lasati,victoria ne asteaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

      Comment


      • SilviuDaniel, sotia ta are permis? Conduce masina? Dupa ce scrii tu acolo imi inchipui ca nu. Ca altfel nu ti-ar face capul calendar si cand alimentezi. Nu cred ca i-ar conveni sa-i zburleasca vantul freza in mijloc de camp pentru ca ai ramas fara benzina. Sa vezi atunci belea pe capul tau...
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • A mea a crezut la un moment dat ca a ramas fara benzina,era in oras,m-a sunat,crize,chestii,i-am spus sa-i dea cheie si sa plece de acolo,si daca vrea ,sa alimenteze la primul peco.De-acum,daca vede o singura liniuta la bord,fuga-fuga la cec,scoate bani si alimenteaza.

          Comment


          • @bbogdan- Aici suntem in consens! Cu benzina! O singura data s-a aprins beculetul rosu! In general cand e la una-doua liniute, e de acord fara rezerva sa alimentez! Avem- n-avem bani, imprumutam, ma rog, sa rezolvam chestiunea...
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Ma uit aici si vad cine a deschis topicul...Raposatul domn streulea...De cand nu a mai postat si el pe aici?

              Comment


              • Si eu al treilea. Daca vede o liniuta chiar doua face 13-14 ca sa bagam benzina. Cred ca totusi am si eu partea mea de vina ca i-am spus ca se strica masina daca merge cu beculetul aprins.
                Da i-a spuneti cand mergeti cu motorul mai turat (asa la 4000-4500 RPM) cum fac sotiile?
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • @cristi_lcd -"De ce o ambalezi asa?"
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Fratilor incepe sa imi fie mila de asupritii )
                    ceva sfaturi ? )
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Da, nu te insura! Ei hai ca glumesc, daca n-ar fi femeile, ne-am plictisii si am murii prea batrani.
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • De benzina nu e problema, cand e nevoie stie si singura. Chiar insista cand ajunge la 1 liniuta.
                        Cu turatul motorului - merg peste 3500 cu sotia in dreapta doar in afara localitatii, si acolo nu prea zice minic, doar ca se aude prea tare motorul... Si eu i-am bagat in cap ca daca subturez se strica catalizatorul si e scump, ba mai mult - depuneri in cilindru, supape, injectoare, bujii, etc. Cand incepi si cu preturi, nu-i mai trebuie nimic. Si inca ceva: am convins-o ca masina consuma mai putin, abureli d-astea.
                        Inca ceva: Mai niste poze cu grafice de cuplu, mai niste date tehnice, si ii trece de toate si ma lasa in treburile mele.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • Mai greu cu convinsul sa asculte date tehnice, daca nu vrea sa asculte cum ii captezi atentia ? Pe a mea soata nu o intereseaza aspectele astea si nu e de acord cu nicio imbunatatire.

                          Comment


                          • bbogdan cred ca ai dreptate... Doar ca mai trebuie sa-i pun cuiva verigheta pe deget sa-mi dezvalui adevarata putere. Dar in afara de acel nenorocit, cred ca majoritatea barbatilor sunt in siguranta in preajma mea.
                            Las', ca oricum sunt si asa... A pain in the a--... Ca orice femeie, de altfel.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Esti cu adevarat foarte periculoasa daca imi dai dreptate!!!
                              Ar trebui sa intalegeti ,si tu si celelalte fete de pe aici ca asuprirea e un subiect de gluma drag noua,asupritilor.Cei cu adevarat asupriti nu se arata pe aici,ca nu-i lasa orgoliul ingenunchiat.Daca cineva ar vorbi urat de sotia mea,l-as castra ca sa fiu sigur ca intelege ca a gresit.Si sunt sigur ca cei mai multi de pe aici la ar proceda ,daca ar sti sa castreze!

                              Comment


                              • Originally posted by TopCat View Post
                                SilviuDaniel, sotia ta are permis? Conduce masina? Dupa ce scrii tu acolo imi inchipui ca nu. Ca altfel nu ti-ar face capul calendar si cand alimentezi. Nu cred ca i-ar conveni sa-i zburleasca vantul freza in mijloc de camp pentru ca ai ramas fara benzina. Sa vezi atunci belea pe capul tau...
                                Nu are si chiar daca ar avea, in masina asta nu merge fara mine in dreapta si baut bine pe deasupra! Asta e singurul motiv pentru care o bat la cap sa isi ia permis, sa beau si eu un spritz si sa ma aduca nevasta acasa !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google