loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da so iei si pe ea si pe copil si sa faceti un sejur in bucuresti impreuna cu o croaziera in siab...

    sigpic

    Comment


    • #77
      Cred ca mai curand asa merge...

      Comment


      • #78
        @crististreulea: nasol man, chiar nu stiu ce sa mai zic. Eventual propune-i sa vina si ea cu tine, cu toate ca nu cred ca o sa ai ceva reusita nici cu chestia asta. Daca nu este impatimita de masini, degeaba.
        sigpic

        Comment


        • #79
          nu am pus toata convorbirea, dar chiar ii spuneam ca mergem toti, eu, ea si copilul
          nici nu ma gindeam sa zic ca vreau singur ), turna apa clocotita pe mine cind dormeam )
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #80
            da domne acest caz e foooarte dificil...

            sigpic

            Comment


            • #81
              Cristi in ceea ce priveste SIAB-ul, am impresia ca nevastamea si sotia ta sunt surori, sau cel mult verisoare,
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • #82
                vorba lu' sonykel: "da domne acest caz e foooarte dificil..."
                deci nu sint singurul cu problema SIAB. si tu chiar ai avantaj! avantaj fata de mine de vreo 700km dus/intors.
                ce bine e sa nu ma simt singurul asuprit pe acest forum :d
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #83
                  Nu stiu la mine-i inca ceata ,asa, dar s-ar putea sa iasa soarele. Oricum mai trebuie sa discut , sa ma "gudur" , pe tema asta. Gaseste ea o sumedenie de motive , care sa ma infraneze din elanul meu. Off, si ce mult as dori sa merg si eu sa vad masinuteee !

                  L.E.- Cristi , la voi fara sa va cuplati mai multi la o masina, nu este avantajos.
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by FLORYN
                    Cristi in ceea ce priveste SIAB-ul, am impresia ca nevastamea si sotia ta sunt surori, sau cel mult verisoare,
                    Mdea...crezi ca numa' ele...toate is neamuri, rude....ca toate's la fel...

                    Trebe sa te ...oricum trebe actionat cu tact... ...

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by crististreulea
                      vorba lu' sonykel: "da domne acest caz e foooarte dificil..."
                      deci nu sint singurul cu problema SIAB. si tu chiar ai avantaj! avantaj fata de mine de vreo 700km dus/intors.
                      ce bine e sa nu ma simt singurul asuprit pe acest forum :d

                      Da' baietii din Bucuresti...aaa...ce avantaj...desi sunt nevestele in stare sa le gaseasaca vreo trebusoara - ce nu suporta amanare - de facut...

                      Comment


                      • #86
                        am descoperit de ce nu pot ajunge si eu la SIAB si de ce am fost amenintat, din nou, ca vinde masina daca mai aduc aminte de mersul la SIAB.
                        Attached Files
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #87
                          crististreulea esti tare!) poza e meseriasha eu zic ca ma-nteleg bine cu a mea consoarta si de cele ma imulte ori picam de acord.bineinteles ca mai exista si discutii ca-n orice casnicie,dar la mashini nu permit!!! de ala mic al meu ce sa zic,e innebunit dupa masini,i-am carat pe amandoi la targul de tuning care a fost asta primavara la bucuresti ,unde are loc acum siab-ul.ceilalti,va rog nu mai radeti ca e boala care se ia,nici nu sti cad te-ncaleca .MULTA BAFTA!!!
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #88
                            Tare poza aia cu barbatu un puton si femeia o gramada....

                            Comment


                            • #89
                              greu cu consoartele.....mai ales cand vine vorba de bani .....)..iar inevitabil cam toate duc la subiectul bani si timp )

                              Comment


                              • #90
                                poate nu e la subiect dar e salon auto si la belgrad, nu mai e nevoie de vize si e la 160 km de timisora......
                                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                                YO2MKL
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google