loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da crezi ca ei nu sunt asupriti de consoarte ? Ei au alte formulare "omologate d.p.d.v. metrologic"

    Comment


    • Daca nevasta-sa e ofiter si el "suptofiter"...sa te tii militarie Formulare peste formulare...
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • daca ar megre cu formularul la militie , eu as avea 13 bucati cu mine.
        sigpic #

        Comment


        • mai da asupriti sunte-ti !!
          sigpic #

          Comment


          • ...azi am cumparat 2 boxe ceva mai fitzoase pentru Golan,la care femeia "la ce dracu iti mai trebuiau 2 boxe nu ai 4 in masina,pastea une le mai pui?".Daca ar sti ea ca pe bancheta din spate zace de 2 zile si un subwoofer(langa scaunul auto al copilului) pregatit pentru montaj...noroc..ca zilele astea nu am avut drum decat la munca si inapoi,sper sa nu ii vina maine vreo idee sa plecam pe undeva cu masina,ca montajul e mai pe seara... Macar sa fie montat ca daca e de comentarii ceva in masina sa am ceva peste sonorul consoartei

            Comment


            • ai montat ?
              sigpic #

              Comment


              • nu poate tasta cu degetele rupte
                Out of my mind! Back in 5 minutes!

                Comment


                • da ce a patit ?
                  sigpic #

                  Comment


                  • a vazut sotia subwoofer-ul.
                    Out of my mind! Back in 5 minutes!

                    Comment


                    • ...montat si surpriza ...a reactionat nesteptat de calm,plus ca am mai montat si un difuzor bara spate(nu stiu daca l-a observat).Singura rugaminte a ei sa las basul mai moale cand e ea in masina .A folosit doar expresia comuna "ai bagat la bani in masinaa...pe nimicuri".Ceva se intampla...

                      Comment


                      • probabil a pus si ea ochii pe niscai bijuterii, creme, farduri saui papucei "ieftini"
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • @viorelu- Mai ai masina? Subwoferul?
                          @bbogdan- Bogdane, si la tine e totul roz? Eventual, portocaliu
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • ce s-a intamplat cu DYA91 ? oare asupreste ?
                            sigpic #

                            Comment


                            • Eu sunt racita deci nu am forta suficienta de asuprire..dar tu ce faci?sau mai bine zis ce ai facut de ai luat bante-a prins asupritoarea pe thread-ul asta si te-a pus sa-ti dai ban singur?

                              Comment


                              • Pai cu e o poveste lunga, ai grija cu raceala ma bucur ca nu asupresti
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google