Unde Fac Scoala De Soferi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Fac Scoala De Soferi?

    Peste aproape 2 luni , implinesc 18 ani , si vreau sa dau de permis,dar am o nelamurire la ce firma?(preturile sunt cam la fel pentru logan diferenta 50-max100lei)...Ar fi o variata unde a facut varul meu , la un instructor privat la costat 800lei, venea cu el la examen,inainte de examen a mai facut o sedinta etc(adica nu la uitat complect,dupa ce a luat bani) masina ar fi un logan 1,4 destul de nou......Si tot aicea as vrea sa va zic diverse aberati despre instructori....care nici ei nu stiu cum e mai bine , dar sunt "profesori".
    sigpic

  • #2
    eu acuma m-am bagat la o scoala...singura scoala din bv care are simulatoare pentru testul teoretic ca la politie. maine am psihologicul
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      salutare ..... si eu incep scoala ;) am pe cineva de nota 10 cere 800 ron pe logan 1,5 . mai era varianta BidiTrans 640 ron pe skoda octaiva am un coleg de clasa care face si cica e OK
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • #4
        deci daca atata il costa pe octavia, e clar ca masina aia e mai coaja ca ligheanele noastre
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Originally posted by GOLAN91 View Post
          Peste aproape 2 luni , implinesc 18 ani , si vreau sa dau de permis,dar am o nelamurire la ce firma?(preturile sunt cam la fel pentru logan diferenta 50-max100lei)...Ar fi o variata unde a facut varul meu , la un instructor privat la costat 800lei, venea cu el la examen,inainte de examen a mai facut o sedinta etc(adica nu la uitat complect,dupa ce a luat bani) masina ar fi un logan 1,4 destul de nou......Si tot aicea as vrea sa va zic diverse aberati despre instructori....care nici ei nu stiu cum e mai bine , dar sunt "profesori".
          Bravo ! In sfarsit o sa te poti bucura de placerea de a conduce Loganul. Pustiul asta a crescut printre loganisti,maine poimaine il vedem si pe BFF junior ca se intereseaza de scoala de soferi. SUCCES !
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #6
            Hihi nu sunt ainguru,640 pe octavia? sa fim seriosi....Am auzit ca la unele firme dupa terminarea orelor se da un examen, si daca il iei te duci mai departe la politie daca nu , mai incerci...
            @alindrgn bafta maine cu testu, am auzit ca e foarte misto liniute,bastonase,cifre,cifrulite etc sa ne zici cum a fost .
            dan.gutu ms ms Pacat ca nu pot face pe ligheanu din curte...
            sigpic

            Comment


            • #7
              golan daca vrei iti spun numarul de telefon de la instructorul meu cu, care am facut eu scoala vine te ia de acasa frumos scoala costa undeva la 900 de ron parca nu mai stiu(este pe cont-propriu instructorul nu apartine de vreo scoala decat actele cand le face scrie scoala), fara test fara nimic
              P.S: am luat din prima
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • #8
                Originally posted by GOLAN91 View Post
                Hihi nu sunt ainguru,640 pe octavia? sa fim seriosi....Am auzit ca la unele firme dupa terminarea orelor se da un examen, si daca il iei te duci mai departe la politie daca nu , mai incerci...
                @alindrgn bafta maine cu testu, am auzit ca e foarte misto liniute,bastonase,cifre,cifrulite etc sa ne zici cum a fost .
                dan.gutu ms ms Pacat ca nu pot face pe ligheanu din curte...
                e misto m-am plictisit cand au venit cei de la MApN la scoala sa ne ia in evidenta...ne-a facut test psihologic, dar nu am primit raspunsul nici azi, dupa un an luni am testul medical, si pe urma daca toate-s bune, intru pe traseu
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Alex, sfaturi despre instructori nu-ti pot da pentru ca nu stiu niciunul si scoala de soferi am facut-o de ceva vreme . Dar iti pot ura BAFTA !!! Ai muncit mult la masinuta aia si merita sa incepi sa te bucuri pe deplin de ea.
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • #10
                    Va urez noroc celor care dau examenul pentru permis cand am facut eu scoala in iarna lui 2007 a fost 700 ron pe logan 1,4 acuma am auzit ca este 850 ron pe logan 1,5 dci la sfarsitul luni martie eu am examen pentru c+e multa mecanica trebuie sa ma pun cu burta pe carte inca o data bafta tuturor!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      despre care alex vorbesti?? ca sunt si eu si golan91 ))))
                      Interactive Design Lights & Sound <- click

                      Comment


                      • #12
                        Mai conteaza?Bafta tuturor care mai dati
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          fusei azi la psihologic am luat cinci note de 3 si una de 2 (punctaj 1-3). m-a rupt la o proba la calculator, unde trebuia sa apas space de fiecare data cand aparea pe cran S sau Z luni am medicalul si daca il trec intru pe traseu. sper sa nu fie probleme
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            Bv ca lai luat, azi am fost si mam inscris la D!NU sunt aproape de mine, si examenu il dau la Parcu Carol (e bine ca stau in zona), ma costa 650lei pe un logan,sper sa nu fie tractoras Marti am prima sedinta hihi dabea astept.....
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              eu joi am avut prima sedinta. super tare, e lighean trag de volan ca erou`
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google