NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    record alps. 911 '95
    Attached Files

    Comment


    • #77
      cutie automata downforce 20 si high speed gear box. @ alexspeed tu ce setari ai ? ai slickuri sau de ploaie ?
      asta e timpul scos cu setarile astea. se poate un 2.20. si cam atat ca in rest chiar nu mai stiu ce sa fac. cutia manuala nu prea conteaza aici ca se merge mai mult pe a 5 a si a 6 a .
      Attached Files

      Comment


      • #78
        baga traseul invers si vei scoate sub 2:18.00
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • #79
          de ce ? crezi asta. care ar fi explicatia ?

          Comment


          • #80
            la final e tunelu unde reduci din viteza sa nu te izbesti....eu joc in evolution si am batut recordurile aproape pe toate traseele....acuma sunt in era moderna mai am 1 turneu si gata..porma trec la ultima era cu GT...
            @e un scor bun 2:18min se poate bate..sa termin si eu de deblocat....vom vedea..
            *****
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

            Comment


            • #81
              totusi nu e nici o cale sa jucam on-line ? :|

              Comment


              • #82
                Parole stie cineva? Mi-ar fi drag sa deblochez toate masinile!

                Comment


                • #83
                  pentru joc nfs in retea 192.168.0.198 astept 5 min
                  sau 92.81.141.174
                  *****
                  sigpic
                  http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                  Comment


                  • #84
                    Inca incerc sa fac cu hamachi, cand dau de vecinul ala il intreb cum am facut, o sa incerc sa mai joc cu ala si va tin la curent! Deocamdata nici maca rnu ma pot loga pe hamachi, piece of shit modern technology).
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • #85
                      Sorry pentru dublu post. Traseul stock pe Alpi. 3:13:84 ca am luat-o la sfarsit prin stanga, cica e mai scurt, e mai aiurea ca nu stiu pe-acolo. Beat it!!
                      Attached Files
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • #86
                        eu nu inteleg cun scoti timpii astia paranormali. eu am scos 3.17 in conditiile in care am mers la limita limitelor cu acceleratia la blana pe trase optime gen exterior interior exterior.

                        record nou personal pe autobahn. in curand cobor sub al tau. mai alearga si tu pe autobahn sa il imbunatatesti.

                        p.s. nu se mai baga nimeni la recorduri ?
                        Attached Files

                        Comment


                        • #87
                          suntem departe de orice record http://www.youtube.com/watch?v=ySITAej9Tm4

                          Comment


                          • #88
                            Timp nou. 2:16.56, aceeasi masina, 911 turbo model 1995. Se putea si mai bine. Am scos 2:21 ca am facut un mic accident. O sa vad si eu cum pot ajunge la 2:10, cu asta sigur nu se poate, sa mai umblu sa nu-mi mai sara de pe sosea asa tare.
                            Attached Files
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #89
                              doamnee. cum faci ???? nu inteleg. 2.16

                              tocmai ce trecusem si eu bariera si cred ca pot un 2.17 xx . iate colea
                              Attached Files

                              Comment


                              • #90
                                @ alexpeed stai linistit ca sunt pe urmele tale. nu scapi
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google