Sniper Elite Online

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Loganu View Post
    da-mi add pe mess..si iti dau torrentul
    Imi pare rau n-am vazut la remea respectiva postul tau. Oricum l-am descarcat dar nu ma lasa kinder-ul sa ma joc cum as vrea.

    Comment


    • #17
      nu e nici o prob....oricine care doreste un film / joc ....si pot sa il ajut.... il ajut cu ce-a mai mare placere

      Comment


      • #18
        Laur2009 explica-ne cum sa jucam si noi online si facem un joc toti cand se poate.
        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

        Comment


        • #19
          mai jucati sniper elite ? de unde fac si eu rost de el ?

          Comment


          • #20
            oricine care doreste un film / joc ....si pot sa il ajut.... il ajut cu ce-a mai mare placere

            ....................

            Comment


            • #21
              nu am inteles
              ai tu jocul ?

              Comment


              • #22
                hai fratilor mai jucam odata sniper elite
                am instalat si eu jocul azi si astept sa facem un meci online
                singur ma plictisesc

                Comment


                • #23
                  da marx..da-mi add pe mess si te ajut

                  Comment


                  • #24
                    Pai ca sa ne recunoastem ar trebui sa facem in primul rand anunt aici cu numele ([RO]Mikelangelo) folosit in joc apoi toti sa iti puna in continutul numelui RO sau LC si sa alegem si unde jucam, ex mergem pe german sau en ....
                    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                    Comment


                    • #25
                      pai hai intai sa stabilim o ora rezonabila(de preferat dupa 22:00 pentru mine) la care sa ne intalnim,eventual facem schimb de niste id`uri si punem de o conferinta sau un teamspeaksi apoi ne gasim un joc sa ne rupem capetele
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • #26
                        sambata

                        Comment


                        • #27
                          un joc reusit, m-am molipsit de la un prieten care juca online si mi-a placut foarte mult
                          My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Mikelangelo View Post
                            Pai ca sa ne recunoastem ar trebui sa facem in primul rand anunt aici cu numele ([RO]Mikelangelo) folosit in joc apoi toti sa iti puna in continutul numelui RO sau LC si sa alegem si unde jucam, ex mergem pe german sau en ....
                            Asta trebuie facut. Ceea ce a zis domnu' Mikelangelo mai sus.
                            Eu tocmai mi-am facut soldat cu numele RO_LC_mmm.
                            Care ma vedeti la tira ... nu trageti numai la cap. E al dreaq de dureros.
                            Aaa, si merg pe german.

                            Intra cineva acum?

                            Comment


                            • #29
                              As intra eu....da nu am netu legat la comp....ci la laptop..sTABILITI o data,ora.....sa intram mai multi.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by laur2009 View Post
                                sanderizer am vazut k ai pus sus o poza cu sniperu dar fara chestia aia rotunda
                                cum ai facut?
                                e vreun cheat ceva?

                                Salut! imi pare rau,doar acum vad postul tau. NU este un cheat,doar un fisier modificat,este acceptata in lumea sniper. Din pacate insa in ultimul timp au aparut multi care triseaza si astfel strica placerea jocului.
                                Nickul meu in joc este: The enemy. Va astept cu drag,cand aveti chef de un joc,fac server destul de des in chatroom-ul US Central. Dar mai trebuie sa va spun si ca in ultima vreme joc cam 90% in modul "power10" ca sa evit trisorii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google