Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe mine unu m-a dezamagit... raman la most wanted...
    :inlove:

    Comment


    • Am jucat si eu nfs prostreet sincer mie unu nu-mi place.Am si eu o intrebare De ce cand vreau sa fac cd-uri imi apare chestia asta '' buffer underrun protection activated '' si culmea nu ma lasa , imi scote cd-ul afara.Are cineva vreo idee ceva ? Multumesc
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • asa este Most Wanted e cel mai tare joc din seria NFS.....si app de ProStreet e cam slabutz saracu....!


        PS. Pe vreumuri eram inebunit dupa"GrandTurismo 2 Simulator" ..daca il mai tine minte cineva! era cool
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • RACER-Simulator poti sa iti pui ce masini doresti . aproape ! Eu am in joc dacia 1300,1310,logan,logan tunat,solenza,clio III, supernova , etc.

          Comment


          • eu acuma ma joc nfsu2 in retea daca vreti sa jucati cu mine sa facem un drift sunteti beniti
            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

            Comment


            • Counter- Strike pe net
              sigpic

              Comment


              • eu unul omor un Fifa 2008, NFS Carbon, NFS ProStreet nu-mi merge ca nu am procesor pentru el si din cand in cand Conter Strike pe net....
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Am nevoie de crack Test drive unlimited,care vreti,care puteti.Multumesc mult.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • FEAR Perseus Mandate si mai rar NFS Most Wanted, Tomb Raider Legend si Tomb Raider Anniversary.

                    Comment


                    • Originally posted by D-FENS View Post
                      Am nevoie de crack Test drive unlimited,care vreti,care puteti.Multumesc mult.
                      ai cautat pe google?

                      Comment


                      • Am sa caut,gasisem ceva,dar nu mai reusesc acum.O sa incerc maine,sunt foarte obosit si suparat,nu prea se simte bine cel mic,a cam racit
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Ti-am zis ca te ajut eu, de ce nu mi-ai dat PM sa-mi zici?
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Red alert in toate formele compatibile cu epava mea de calculator

                            Comment


                            • Originally posted by andrei View Post
                              Ti-am zis ca te ajut eu, de ce nu mi-ai dat PM sa-mi zici?
                              Tot nu merge,cred ca il las balta.
                              Ma apuc sa fac mileuri...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • CS.. sa jucat se joaca si se va juca...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google