Ce se mai joaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gta vice city in limba rusa...caut torenti pentru san andreas si vice city in engleza nocd. ceva idei pe unde as gasi?

    Comment


    • Originally posted by D-FENS View Post
      Tot nu merge,cred ca il las balta.
      Ma apuc sa fac mileuri...
      Adica ai pus file-ul TestDriveUnlimited.exe si folderul IGE peste cele existente si nu merge?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Imi da mesajul: Please enter Authentication Key
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Vorbim pe PM ca e usor.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Vreun doritor sa joace BMW M3 Challenge se gaseste?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by mareom View Post
              Vreun doritor sa joace BMW M3 Challenge se gaseste?
              se joaca greu din tastatura :|

              cine joaca un cs cu mine ?

              Originally posted by victor View Post
              eu acuma ma joc nfsu2 in retea daca vreti sa jucati cu mine sa facem un drift sunteti beniti
              apropo de jocuri in retea. acum merge sa joci si pe net ca si cum ai juca in retea
              exista programe gen:
              hamachi sau ggclient
              cautati pe google.


              apropo de MTX MotortraX a auzit careva ? 2 roti si poti face cam orice vrei.. wheelie.. and so on

              Originally posted by Seby View Post
              gta vice city in limba rusa...caut torenti pentru san andreas si vice city in engleza nocd. ceva idei pe unde as gasi?
              Download music, movies, games, software and much more. The Pirate Bay is the galaxy's most resilient BitTorrent site.


              ai incercat aici ?
              PS: nu iti trebuie user
              Last edited by andrei; 29 January 2008, 20:05.
              turbo makes torque and torque makes fun

              LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

              Comment


              • A-ti jucat careva Scarface ( e cam vechi ) e super misto , eu m-am jucat aproape 1 luna si porma l-am dezinstalat ( am spart 2 tastaruri si un sobolan ) jocu practic incepe unde se termina filmu si cere ceva resurse , de recomandat sa nu va jucati cand sunt copii mici in preajma se injura mult in joc
                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                Comment


                • Ma joc World Racing 2, in ultimul timp.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Toca Race Driver 3 a jucat careva ? Sau altcumva : l-a gatat cineva ? eu dupa 4 ore intense de jucat era gata fizic si psihic
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • Sigur sunt si pasionati de fotbal pe forum ! Chiar nu joaca nimeni Hattrick ? Un fel de Manager dar online si in timp real ( adica un meci chiar tine 90 de minute reale plus prelungiri eu de aproape un an ma joc , fiecare etapa se joaca sambata dimineata la ora 10 , poti selecta inaitea meciului cu vreo 10 15 minute maxim prima echipa rezervele capitanu cine executa ce si cum ( dar din pacate in timpu meciului nu se pot face schimbari )
                      Last edited by Rudy; 9 March 2008, 12:05.
                      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                      Comment


                      • Tocmai am descoperit FlatOut 2.E bun cand vrei sa te destresezi.Bagi la derby si incepi distrugerea.

                        Comment


                        • Deci care are codul (autenthification key ) de la TDU , Test Drive Unlimited..Plsss help
                          sigpic

                          Comment


                          • Am luat si eu de pe net Race Driver GRID....Mi se pare misto jocul....Inca nu am apucat sa il joc mult dar are grafica buna...Mie-mi place.

                            Comment


                            • O aparut full jocu ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Da , a aparut full jocul,l-am tras si eu dar nu poti sa joci din tastatura,eu m-am enervat in 15 minute de incercat sa termin O cursa,trebuie volan sau joystick din cate am vazut pe site pentru a juca cu adevarat jocul.
                                In rest eu ma joc DOTA,e o harta de warcraft 3,se joaca pe net sau cu AI(artificial inteligence)
                                1 point 6 litre 8 vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google