Hattrick

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hattrick

    Nu am vazut pana acuma pe nimeni sa vorbeasca de acest joc in ciuda faptului ca in acest joc este implicata o comunitate mare de romani.
    Jocu este complet on-line si nu necesita coborarea unui program pe pc se joaca direct din browser.
    Este vorba despre un campionat de fotbal in timp real.Fiecare tara are divizile ei etc... la inceput ( dupa noroc ) ve-ti primi o echipa in judetul care la-ti selctat ( Constanta , Timis etc ).Aveti control absolut aspura echipei , decideti numele echipei numele stadionului , transferuri , concedieri , extinderea stadionului etc .In functie de liga in care a-ti primit echipa aveti de jucat saptamnal un meci ( sambata ) in cazul cupei ( Miercurea ).La inceput veti primi o suma mica de bani cateva milioane de lei , aceasta suma creste in functie de rezultatele echipei si de starea de spirit a actionarilor si a suporterilor.Se pot aranja amicale cu diferite echipe din alte tari etc......
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

  • #2
    Originally posted by Rudy View Post
    Nu am vazut pana acuma pe nimeni sa vorbeasca de acest joc in ciuda faptului ca in acest joc este implicata o comunitate mare de romani.
    Jocu este complet on-line si nu necesita coborarea unui program pe pc se joaca direct din browser.
    Este vorba despre un campionat de fotbal in timp real.Fiecare tara are divizile ei etc... la inceput ( dupa noroc ) ve-ti primi o echipa in judetul care la-ti selctat ( Constanta , Timis etc ).Aveti control absolut aspura echipei , decideti numele echipei numele stadionului , transferuri , concedieri , extinderea stadionului etc .In functie de liga in care a-ti primit echipa aveti de jucat saptamnal un meci ( sambata ) in cazul cupei ( Miercurea ).La inceput veti primi o suma mica de bani cateva milioane de lei , aceasta suma creste in functie de rezultatele echipei si de starea de spirit a actionarilor si a suporterilor.Se pot aranja amicale cu diferite echipe din alte tari etc......
    eu ma joc ...steaua1987 poate facem un amical ceva...apropo ai mai gasit ceva ...uite eu am gasit astea http://www.okazii.ro/catalog/5258370...0785#div_photo
    tipu imi zice ca imi mai trebuie macarale ce is alea si mar interesa si cum ai zis u sa am toate 4 comenzi la mine pe usa si sa aibe fiecare geam in parte alta comanda stii cumva cum tre sa fac ca aici numai u miai rasp

    Comment


    • #3
      Si eu joc Socola e echipa. Iesenii stiu de ce.

      Comment


      • #4
        Eu am Fc.Bomba.Maguri nu e cine stie ce dar merge
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google