Need4speed Underground 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Need4speed Underground 3

    Daca ar aparea acest joc,cum ar trebui sa fie?
    daca tinem cont de 1 si 2 asta ar fi cel mai tare nfs!
    Attached Files

  • #2
    Ce jocuri cu masini va plac si sunt mai noi ca nu mai am nimic si parca as vrea sa mai joc

    Comment


    • #3
      De fapt o sa fie NFS Undercover si se preconizeaza ca o sa fie asemanator cu seria Underground. Pana atunci, curand, apare FlatOut Ultimate Carnage.
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • #4
        Originally posted by b3ny View Post
        Daca ar aparea acest joc,cum ar trebui sa fie?
        daca tinem cont de 1 si 2 asta ar fi cel mai tare nfs!
        Daca verifici comentariile de specialitate, cel mai tare NFS si cel mai apreciat a fost facut acum vre-o 10 ani!Dupa el a mai fost NFS Porsche, de atunci doar grafica si efecte vizuale frumoase...Gaming-ul se apropie de 0 in conditiile in care nu conuci o masina ci zbori cu navete spatiale pe strada!Ce e nou nu e musai bun!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          Nfs pro street
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by dekony View Post
            Nfs pro street
            NU, nu ai scris bine..NFS PROSHIT AKA PROSTIT.

            Anul asta apare NFS UNDERCOVER.

            Comment


            • #7
              Dupa carbon si pro street imi vine greu sa cred ca nfs undercover va fi cel putin la nivelul lui most wanted,sa nu mai vb de underground 2!
              asta ramane de vazut,si sper sa ma insel.

              Comment


              • #8
                Pai cine a zis ca o sa fie mai bun ?...Nfs-ul este la revedere de mult !

                ''John Riccitiello, CEO al gigantului Electronic Arts, a recunoscut in cadrul unei sedinte cu actionarii companiei ca membrii studioului EA din Vancouver (responsabil pentru jocurile din seria Need for Speed) a fost "torturati" in ultima vreme, fiind fortati sa lanseze cate un joc nou in fiecare an.

                Riccitiello nu este deloc multumit de NFS ProStreet, jocul aparut anul trecut, si spera ca noul Need for Speed, dezvoltat de de aceasta data de o echipa diferita, tot din cadrul studioului din Vancouver, va fi mult mai reusit. Conform declaratiilor lui John Riccitiello, noul joc se va numi Need for Speed: Undercover si va introduce pentru prima data in cadrul seriei gameplay-ul bazat pe misiuni specifice, CEO-ul EA asemanand noul NFS cu filmul The Transporter. ''

                Comment


                • #9
                  Need for Speed: Undercover - sa nu fie o alta dezamagire asa cum ne-a obisnuit in ultima vreme EA.

                  Comment


                  • #10
                    Partea intunecata vorbeste de nfs3 si nfs4, alea erau realiste. A, si porsche 2000, si ala super realist. Restul jocurilor din seria nfs au fost niste "fas"-uri, cum cred ca din pacate vor fi cele ce vor urma. Arcade cu handling 100% la masina, zbori la nivelul asfaltului, nu conduci o masina. Balana si masina sta pe sosea, nu se strica, nu se indoaie, nu-si schimba comportamentul, fix pixu, cum s-ar zice...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Exact, si care a jucat jocurile respective cunoaste...Acum, din pacate e doar grafica facuta parca special pentru a declansa o criza de epilepsie!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        Au fost jucate, mama-mama...Cate examene ratate din cauza campionatelor din caminele studentesti
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          Eu zic sa asteptam si sa vedem daca cei de la EA "si-au revenit".

                          Comment


                          • #14
                            Asa cum zic dark si seba, am jucat NFS pana la Porsche dupa care am mai incercat dar nu-mi mai place.

                            Seba, si eu jucam cu varmiu si un prieten, fiecare cate un tur, si care scotea timpul cel mai naspa, dadea berea ))

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dekony View Post
                              Nfs pro street
                              Ce gluma buna!

                              De la Porsche incoace am jucat toate NFS-urile,sper sa nu ma-nsel
                              La Porsche aveam o problema,la circuitul Normandia imi iesea din joc,dupa zeci de incercari reuseam sa trec de circuitul respectiv,nu prea ma ierta.
                              Sa speram ca vor mai scoate ceva "bunatati" gen Underground 1 sau Most Wanted.Si acum le mai joc,cand n-am ce face...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google