Need4Speed MOSTWANTED.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Need4Speed MOSTWANTED.

    Salutare
    Am si eu o problema cu nfs u asta de azi a inceput sa mi se inchida singur cand joc pentru cariera mea.Daca ati mai patit sau daca stiti rezolvarea va rog contactati-ma la id mihai_fulloption,raman dator.
    PS.Poate facem si o cursa online.
    Attached Files
    sigpic
    !

  • #2
    Mey eu l-am terminat...Dar sincer nu am nicio idee de ce se inchide...:-?? Si dk joci simplu..Fara cariera zici k nu se mai inchide?

    Comment


    • #3
      Pai in cariera mi se inchide.
      Asa in retea sau free roam nu se inchide si culmea ca de azi face asa si ma oftic.
      Eu sunt la nr trei din BLACKLIST.
      Ti-a placut?
      sigpic
      !

      Comment


      • #4
        Da e marf ;) merita jucat dar dk tot esti pe la inceput sa incerci sa iti mai faci o cariera s-o iei de la inceput sa vezi dk iti face la fel altceva nu stiu ce sa spun .... Si daca si la "noua" cariera iti iese din joc tot la numarul 3 la blacklist inseamna ca este o problema de instalare

        Comment


        • #5
          Pai dupa trei vine doi si dupa aia RAZOR asa greu e de zici ca e la inceput?mama si ce ma oftic
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            L-am terminat de mult insa nu am intalnit problema de care vorbesti tu.

            Comment


            • #7
              Is praf driverii de la placa grafica...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Nu are nici o treaba placa grafica sau motorul grafic al jocului cu cariera ... Cariera se salveaza intr-un doc sau un .Ini in documente in c:/ acolo e problema ... Cauta fisierul de salvare deschide-l cu notepad si citeste ce a zis la ultima data de intrare ... Ceva iin genu cout<< si o instructiune
                sigpicMy ride

                Comment


                • #9
                  Usor de zis greu de facut.
                  Nu gasesc acel fisier gasesc alte prosti.
                  Ma mai poti indruma odata te rog mai explicit daca poti?
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #10
                    Salvarile la NFS se fac in My documents.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by DeLuXe View Post
                      Nu are nici o treaba placa grafica sau motorul grafic al jocului cu cariera ... Cariera se salveaza intr-un doc sau un .Ini in documente in c:/ acolo e problema ... Cauta fisierul de salvare deschide-l cu notepad si citeste ce a zis la ultima data de intrare ... Ceva iin genu cout<< si o instructiune
                      Pai numai linii si puncte imi arata cand il deschid.
                      Sa inteleg ca tu ai mai patit asta?
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • #12
                        Am patit eu la fel, cel mai probabil CD-ul sau imaginea din care ai instalat e corupta, instaleaza-l din alta sursa.
                        Loganul Meu !

                        Comment


                        • #13
                          Au mama!!! Si am facut 3 cariere si acum mai mare dragul sa il instalez din nou
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • #14
                            Salut din nou
                            Problema rezolvata l-am instalat din nou dar mi am salvat cariera.
                            MULTUMESC DE AJUTOR!
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • #15
                              Ti s'a luat curentul sau un restart / pc blocat in timp ce jucai ?... Nu s'a mai scris fisierul cum trebuie ... De'aici eroarea. ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google