Call Of Duty 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Call Of Duty 5

    A aparut Call of Duty 5. L-am luat dar imi da o eroare care suna asa :fastfile code_post_gfx_mp is corrupt or unreadable ( este in folderul England acolo ). De la ce este ?
    Last edited by Christnacht; 27 November 2008, 20:04.
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

  • #2
    Pai call of duty world at war o cam aparut demult, de vre-o 3 sapt, dar sa trecem peste asta,incearca sa dai jos varianta RELOADED de la joc, aia sigur iti merge, iar daca tot asa iti apare aceea eroare sa nu fie de la placa grafica sa nu indeplineasca cerintele jocului.Io am varianta RELOADED de la COD5 si merge super ok(e si instalat pe vista),la-m si terminat, nu mi-a dat nici o eroare a mers brici pe un 9600GT
    sigpic

    Comment


    • #3
      Multumesc pt sfaturi Wizard. Acum cateva zile am dat si eu cu nasul de el . Habar n-am avut ca e aparut de 3 saptamani
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #4
        Foarte tare cum fac si eu rost de el baieti e mortal jocu .

        Comment


        • #5
          l-am instalat, dau la solo selectez dificultatea dar nu se mai incarca mai departe! de la ce sa fie? de la crack..? de la setari?
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            L-am terminat, foarte tare jocul

            Comment


            • #7
              Originally posted by Thejock3r View Post
              l-am instalat, dau la solo selectez dificultatea dar nu se mai incarca mai departe! de la ce sa fie? de la crack..? de la setari?
              exact aceeasi problema o am si eu! ce sa fie???
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #8
                trage alt joc ! eu am tras din alta parte si mi-a mers perfect ! Intr-un weekend l-am terminat tare de tot... ;)
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  eu am varianta reloaded dar nu merge! o sa incerc sa iau din alta parte! merci de sfat!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google