Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine la bloc niste baieti (vreo 15) au scos un TV in fata blocului sa se uite la meci =) gata 2-0 nu mai avem nici o sansa
    2004 Dacia Logan 1.4MPi
    2006 Dacia Logan 1.5dCi
    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

    Comment


    • 2-0 pt Olanda
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • Au jucat prost ai nostri in meciul asta cu olanda,multe neintelegeri,au sutat prost....Nici macar pe spatiul portii...

        Comment


        • Meciul asta ?? Consider ca au jucat prost mereu..Sa zic, mai putin in meciul cu Italia !
          Retineti , nu am dat nici un sut pe poarta de 70 minute . N-ai cum sa ai pretentii sa treci de grupe in halul asta !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • N-ai cu cine...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Marius Niculae=varza total
              Daniel Niculae=la fel de varza pot sa zic
              si mai sunt multi care nu au ce cauta aici la nationala...Cum ar fi B.Nicolita(alearga mult si prost,da pase total aiurea)
              Totusi mi-a placut cum a jucat Mutu(cat de cat binisor)

              Comment


              • Prea mult noroc a avut Piti pana acum . Mai tre sa joci si fotbal pentru a castiga meciuri , nu avem noroc cu carul ! Mi-a placut tactica lui : degajare de la Rat sau Tamas , pe Mutu si ATAT ! E si greu sa-ti dai seama de tactica asta
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ce s-au mai dezumflat colegii mei de birou..."ii batem cu 2-0" la table...Au jucat cu echipa a 3-a si tot degeaba, nu i-am putut bate. Italienii mai intotdeauna au inceput prost si totusi au ajuns departe in competitii. Isi reveneau de la meci la meci, spre deosebire de noi, care dupa min 70 nu mai existam pe teren. Deh, campionat greu, jucatori obositi...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Si in plus am observat ca nu avem nici atacanti de valoare....In afara de Mutu nu am vazut pe alti....Degeaba e aparare daca nu e si atac

                    Comment


                    • NU inteleg de ce orice "jucator" din afara este si titular in echipa Romaniei, chiar daca joaca la strainezi acolo in divizia a 2-a sau a tz-spea . Cred ca avem atacanti destul de talentati in tara , care au rezultate foarte bune , nu Daniel Niculae ( a dat 2-3 goluri la clubsi s-a terminat benzina) Marius Niculae (asemanator, un el de renegatul ) , Fl Petre care alearga mult si prost si mai are si 1.60 m inaltime..Etc etc. Pacat!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Nu erau mai buni Danciulescu si Bratu?
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Chiar si Trica (parerea mea) chiar daca sunt stelist !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Pe bune daca nu erau mai buni bratu si danciulescu...Pacat ca nu ea bagat in lot piti...Restul care au fost in teren in afara de mutu nu ii pot numi atacanti,Dica la fel si el sters...Nu sa vazut deloc in nici un meci din grupa asta

                            Comment


                            • Un singur cuvant as caracteriza meciul PRAF!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Tot nu inteleg ce fac ei la antrenamente! Asemenea pase gresite...Greu nene
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google