Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu alte cuvinte sunteti mancati returul asta !!! Din nou o pauza competitionala cu mare fast a taranilor, urmata de un retur dezastruos ! Abia va asteapta Chiajna !!! 1 2 3 4

    Comment


    • da in ograda voastra nu va uitati ?

      Comment


      • da in ograda voastra nu va uitati ?
        Ei se muta in campionatul Republicii Moldova ca au vazut ca sunt sanse.

        Comment


        • eu nu cred ca o sa plece acum vad ca sunt interesati de Tanase si Bourceanu

          Comment


          • Doamne ce gol a dat Paun ... denis serban 2 ) le a legat alora picioarele !

            Comment


            • Paun, hmm, cine e PAUN?

              Comment


              • Originally posted by CataFOF View Post
                da in ograda voastra nu va uitati ?
                Pai mai avem loc ? Mor de grija noastra baietii astia de mai sus )

                Comment


                • Pai mai avem loc ? Mor de grija noastra baietii astia de mai sus
                  Nici noaptea nu pot sa dorm.
                  Nu mai faceti tara de rusine si lumea va fi mai ingaduitoare cu insuccesele voastre, de orice natura.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Paun, hmm, cine e PAUN?
                    )) ...chiar cine e?
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Am gasit. Un insignifiant de pe la ei, care a jucat pe la echipa a II-a sau imprumutat la Poli Iasi (de aia imi aminteam cate ceva de el), Astra parca.
                      Unul care traieste din gloria unui gol marcat Stelei pe cand era la Poli Iasi, ca dupa aia mergea pe calcaie si cracanat, asa era de important.

                      Concluzie: un neica nimeni care va muri speranta, gen Tucudean.
                      PS: ce nume mai e si asta, Georgian?

                      Comment


                      • dar banel ce nume e? de tuci Nu mai zic de Mirel (a)))))))))) nu mai veniti mai cu caterinca d asta iefina ca sunteti pusi cu botikul pe labe imediat .... relaxati va trageti aer in piept si asteptati va la tot ce e mai rau returul asta !

                        Daca n ar fi google voi nu ati cunoaste nici macar 11-le stelei ! ))hahahahahahahaha


                        up up

                        Comment


                        • sunteti pusi cu botikul pe labe imediat
                          O remarca interesanta venita din partea unora cu PATRUPEDE pe sigla clubului.

                          asteptati va la tot ce e mai rau returul asta !
                          Asta e valabil pentru voi si am inregistrat la OSIM replica. 10 lei pentru orice folosire a ei.

                          Comment


                          • da da ....o sa vedeti stele verzi (app de stema)

                            Comment


                            • Da, cu Georgian in atac, sigur ne gandim sa va dam meciul direct de pe acum. Mama, ce moaca de zombie are si ala.
                              Cand il mai vad si pe Tucudean, ma doare stomacul de ras.
                              Macar ala are masini faine date de bunic'su.

                              Comment


                              • Jet mah fi v ar uratii ai req

                                [ATTACH][ATTACH]mutica.gif[/ATTACH][/ATTACH]


                                ))))))))))))))))))))))
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google