Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Era tragator pe nas si gluteus maximus si-atunci? Daca da titlul ar trebui anulat!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      1 trofeu a cucerit Mutu în carieră, titlul în 2000 cu Dinamo, pentru care a jucat doar în tur....
      Asta e jumatate de titlu. Oricum, sa fii transferat la Inter, imprumutat la Parma si tu totusi sa iei titlul in Romania mi se pare ciudata dreaqului. Or fi universuri paralele sa poata face atatea simultan.

      Comment


      • gooooooooooooooooool neymaaaaar .... doamne ce gol a dat




        e nr 1 (dupa messiA :P ) .fenomen

        Comment


        • Si Zidan cum mai e? Sau cum a fost....ca le inoda picioarele si lui Messi si lui Neymar, atentie, cu CAP!

          Comment


          • Originally posted by Champion View Post
            gooooooooooooooooool neymaaaaar .... doamne ce gol a dat




            e nr 1 (dupa messiA :P ) .fenomen
            In Europa o aparare italiana sau englezeasca il asculta cu urechea pe Neymar.
            In Brazilia se joaca dupa ureche.

            Comment


            • Ma bufneste rasul pur si simplu ))))

              Nu mai traiti din amintiri cu zidane cu figo cu draci cu laci....fotbalul s-a schimbat ! Se joaca in viteza , lasati mosii ! Au fost profesori si aia la timpul lor intr-adevar !

              Comment


              • La un moment dat Dinamo va incepe sa piarda meciuri pe banda rulanta asa cum ne-a obisnuit in ultimii ani. Nu pot fi sigur de afirmatia pe care tocmai am facut-o dar bazandu-ma pe niste date concrete mi-am permis sa risc afirmand ca Dinamo va incepe caderea libera. Sa speram ca aceasta cadere va incepe odata cu saptamana in curs... si sa speram ca voi vedea pe aici "cine e pe locul opt?! DINAMO ....DINAMO....DINAMO
                My ride

                Comment


                • eu propun sa revii cu picioarele pe pamant ! Probabil vanessa te a mintit cu asta ! Un distonocalm mic si meciuri cu dinamo cand defileaza in continuare )

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    ....................................

                    Nu mai traiti din amintiri cu zidane cu figo cu draci cu laci....fotbalul s-a schimbat ! Se joaca in viteza , lasati mosii ! Au fost profesori si aia la timpul lor intr-adevar !
                    Ma faci sa zambesc! Daca tu-mi aduci mie un jucator ca Zidane eu spun de 15 ori hai Dinamo!

                    N-ai sa mai vezi in viata vietilor tale un jucator ca asta! Dribling, sut, disponibilitate la efort si cel mai important, juca cu CAPU' pe teren!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Messi .... bate orice record (cifrele vorbesc)....deci ...sa te aud de 15 ori

                      Sa nu uitam de varsta ! Cate va mai demonstra copilul asta in 7 -8 ani de fotbal la nivel inalt !

                      Comment


                      • Du-te ma de-aci cu Messi al tau ca-i da Zidane din toate pozitiile. Alearga ca titirezu' pe langa el.

                        Nu zic ca nu este bun, dar nu este ca el. Tu l-ai prins pe Zidane jucand?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sunt deacord Messi e un super jucator. Cristiano Ronaldo la momentul actual este peste Messi. Dar niciunul dintre ei nu va fi vreodata ce a fost Zidane. Cel din urma fiind un jucator complet pe care l-a ajutat foarte mult in teren inteligenta. Un jucator pentru a fi cel mai bun trebuie in primul rand sa nu-si trateze adversarul cu superioritate, sa fie lucid si sa ia cele mai bune decizii intr-un timp scurt si apoi sa mai aiba si talent. Zidan a avut toate calitatile enumerate.
                          My ride

                          Comment


                          • Originally posted by Champion View Post
                            Messi .... bate orice record (cifrele vorbesc)....deci ...sa te aud de 15 ori

                            Sa nu uitam de varsta ! Cate va mai demonstra copilul asta in 7 -8 ani de fotbal la nivel inalt !
                            Messi e un drogat....asa era lumea isterica si cu marele Ronaldinho! Pai astia sunt fotbalisti?? Un milocas adevarat e genul lui Zidane, care gandeste, vai de capul meu....pai messi nici cu un #$#@$ al lui zidane nu se compara!

                            Comment


                            • CIFRELE VORBESC !!! Fiecare simpatizeaza pe cine doreste ! CIFRELE VORBESC !!!

                              Comment


                              • Bah, dar voi l-ati prins pe Gullit la Milan?

                                Iar de viteza, Van Basten era cu mingea in poarta inainte ca Neymar sa se gandeasca in ce parte sa plece.
                                Sa-l vad pe Neymar golgheter in Italia 2 sau 3 ani cat a fost Van Basten.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google