Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Eu4yas View Post
    Dar de ce i-ai cautat?

    Stai linistit ca la ora actuala va scuipa CFR-ul 3 - 4 pungi de seminte in cap de-acolo de sus. Sunteti pa!
    Si cine stie, vezi ca e etapa acum, de Paste, poate va mai scuipam si noi!

    Sa-ti dau o matura sa te scuturi!
    Pai spune si mie cum scap de coji, ca tu esti cu muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulttttttttt mai experimentat ca mine in astfel de situatii

    Comment


    • Te umplu de coji! 10 baxuri iti dau!

      Nu jucati nimic, sunteti prastie, ati fost SURCLASATI de Gaz Metan! Du-te la Biserica si roaga-te. 0 baratule!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Decat sa ma surclaseze o echipa din divizia B...cum au patit altii, mai bine asa! Ne vedem la finala, noi pe stadion/teren, vOI la TV cum sunteti obisnuiti!

        Comment


        • Pai se compara Timisoara cu Gaz Metan copile???? Raus! O sa va fie dor de noi, mai ales la ce s-a intamplat anul trecut.

          Pt voi 2011 este dezamagitor, idem 2012 se pare. Stai linistit, veti pierde. Sumbru viitor aveti....

          Daca as fi in locul tau mi-as face mari griji, spun asta din cauza modului in care va prezentati la partide.

          Aveti vreun joc castigat? Inafara de cel cu Gaz Metan de la Bucuresti!

          Mai aveti si pretentii la Europa. Cu voi ne facem dreacu de ras.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Mergi si plimba-te ca ai nevoie de oxigen proaspat in creier. DELIREZI!
            Last edited by PCH; 13 April 2012, 14:28.

            Comment


            • Dai din gura sa n-adormi.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Jocul lui Dinamo este fara orizont. S-a calificat in finala jucand mai prost decat echipa aia de Liga a 3-a din Franta.

                Asa, bravo Bonetti! Cu Ciobi poate isi mai reveneau, cu macaronarul asta sunt sigur ca se scufunda. Multumim Badea ca l-ai adus.

                Bonetti =cel mai bun transfer PENTRU STEAUA.

                Comment


                • Vb lui Kubala, noi ne-am prezentat la meci. Voi ce ati facut?

                  PS: A venit Pastele, nu trebuia sa fiti deja cam pioni?
                  sigpic

                  Comment


                  • Vb lui Kubala, noi ne-am prezentat la meci. Voi ce ati facut?
                    Vorba lu mr. K : veniti la noi sa va aratam Cupa, ca dupa finala o predam Rapidului.

                    Comment


                    • asa e cand "e acrii strugurii"? si iei bataie de reprezentante ale esaloanelor inferioare?
                      sigpic

                      Comment


                      • asa e cand "e acrii strugurii"? si iei bataie de reprezentante ale esaloanelor inferioare?
                        Daca nu era retrogradata Timisoara, termina in fata lui Dinamo, stii bine. Ca anul trecut.

                        Comment


                        • @Yrman

                          Noi am jucat prin Europa. Voi?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Daca nu era retrogradata Timisoara, termina in fata lui Dinamo, stii bine. Ca anul trecut.
                            Daca avea si baba un c@i, mergea si ea la razboi! Asta e, sunteti de tot rahatul...cum sa te elimine o echipa de liga secunda?! Cum ati reusit performanta???? CUM!!! HAHAHAHAHAHAHHAHA

                            Originally posted by Eu4yas View Post
                            @Yrman

                            Noi am jucat prin Europa. Voi?
                            Mai ales la Haifa ce bine ati su...pt, jucat, pardon!
                            Last edited by PCH; 13 April 2012, 15:43. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Mai ales la Haifa ce bine ati su...pt, jucat, pardon!
                              Si voi un pic mai inante, cu Poltava.

                              Comment


                              • Mie mi-ar fi jena sa mai comentez. La fel ca si jocul echipei tale, commentul tau este penibil.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google