Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 6 membri si 1 guests
    cine oare este vizitatorul ?


    Pch.

    Bara lui Munteanu cica s-a vazut pe TV-urile dinamovistilor. A lui Tanase nu s-a vazut.
    Sa va trimit maine rezumatul?
    Last edited by mr.K; 6 December 2011, 00:10.

    Comment


    • pch

      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Anu trecut in ambele meciuri dinamo a batut pe steaua ce a rezolvat ? Lasa anu asta asa piarda ambele meciuri si sa ia titlu.

        Comment


        • Necalificata in Europa
          Bataie CRUNTA DE LA STEAUA
          LOCUL OCUPAT CLATINANDU-SE TERIBIL
          Mergeti la somn cainilor!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • dar se antreneaza pentru campion lig

            Comment


            • Daca Dinamo o ia cu 5-0 si in retur, le dau titlul. In Liga canina.
              Pe astia ii distrug in retur Vasluiul si CFR-ul.

              Cristi, PCH cred ca-si scrie toata noaptea discursul cu care sa ne abordeze maine. Cred ca nici nu aminteste de Steaua, va spune ca Dinamo e campioana.
              Last edited by mr.K; 6 December 2011, 00:15.

              Comment


              • Daaaaaaaaaa, isi scrie memoriile!

                De carton, lideri de carton! Asta sunt!

                O minciuna CRASA, baltind in sampanie FALSA!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Hai, du-te la culcare ca te-ai agitat prea mult si maine esti surmenat, la birou.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post

                    1..Bataie CRUNTA DE LA STEAUA
                    2..LOCUL OCUPAT CLATINANDU-SE TERIBIL
                    1..Bataie crunta de la Steaua va manca Dinamo si in retur,,,GARANTAT
                    2..Suntem la 5 PUNCTE distanta de Dinamo de pe acum pt ca in retur se va aplica ce scrie la punctul 1..deci E TERIBIL ce va asteapta

                    Comment


                    • Nu-i mai lua apararea cainelui!

                      Mergi cu apa sfintita la el! Sa-l speli de rusine in fata la 101 insi !
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai si ditamai Imperiul Roman tot asa a inceput sa decada, cu un eveniment.

                        Darmite o echipa de batrani + cativa pusti care se vad vedete buni pentru Milan.

                        In seara asta cel mai mult mi-a placut Brandan.
                        Apoi Hingheru'.

                        Comment


                        • Ce zburda mieii pe aici...ho nebunaticilor ca tot la 60 de puncte sunteti de LIDER! Bravo voua, ati profitat de o zi slaba a celei mai bune echipe din tara in acest moment si ati castigat....dar distanta e prea mare! De aia plang eu cu muci ca e Dinamo pe primul loc si ma batut steaua....singura mea problema este ca nu pot accepta ca m-au batut niste inculti, niste analfabeti, niste retarzi, ultima bomba a serii, ilie stan, acest pep guardiola al stelei este fericit ca a obtinut cea mai importanta victorie din cariera, IMPOTRIVA STELEI! ....uof, ce hal de papitoi ne-au batut! Asta e, mergem inainte...joi avem meci cu petrolul, steaua cu cine are?

                          Comment


                          • Sunt cu fuguletz aiciseaaaaaaaaaaa!!!!

                            Ne-a pocnit RASU cand am vazut HINGHERUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!

                            Iesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii POOOOOOOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAIIIIIII IIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • joi avem meci cu petrolul, steaua cu cine are?
                              Bah, noi avem meci cu Larnaca. Poltava, cu cine are meci?

                              Deci aia 2 pseudoatacanti intrati la Dinamo, Ganea si Tucudean, odihniti, si nu faceau fata la oamenii care jucasera 80 de minute. Vedete...

                              PCH, s-a nascut un atacant: Rusescu Hingheru'. Cred ca va scoate ficatii si in retur. Va da 3.
                              Last edited by mr.K; 6 December 2011, 00:26.

                              Comment


                              • Originally posted by pch View Post
                                ce zburda mieii pe aici...ho nebunaticilor ca tot la 60 de puncte sunteti de lider! Bravo voua, ati profitat de o zi slaba a celei mai bune echipe din tara in acest moment si ati castigat....dar distanta e prea mare! De aia plang eu cu muci ca e dinamo pe primul loc si ma batut steaua....singura mea problema este ca nu pot accepta ca m-au batut niste inculti, niste analfabeti, niste retarzi, ultima bomba a serii, ilie stan, acest pep guardiola al stelei este fericit ca a obtinut cea mai importanta victorie din cariera, impotriva stelei! ....uof, ce hal de papitoi ne-au batut! Asta e, mergem inainte...joi avem meci cu petrolul, steaua cu cine are?
                                v-am batjocorit!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google