Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I-a raspuns pecehas cu varf si indesat.
    De fapt cred ca pecehas a raspuns in numele tuturor dinamovistilor.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Da, sa-l ajut si eu pe PCH cu o informatie: plasma Panasonic 3D 106 cm diagonala-1.999 lei.
      S-au dus mult plasmele la pret in jos, acu' depinde cate vrea sa arunce pe geam.

      Daca asta mai vede si 3D calificarile Stelei, cred ca trece granita fraudulos in Canada.

      Ne-a luat valu' si-am uitat ca azi e meci: PSV-Rapid. Sa ne rugam sa nu ia mai mult de 3-0 Rapidul.
      Last edited by mr.K; 15 December 2011, 14:03.

      Comment


      • Aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

        Cred ca-l ia si pe Champion cu el.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Grupa F
          1. Athletic Bilbao 6m 13p
          2. Salzburg 6m 10p
          3. PSG 6m 10p
          4. Slovan Bratislava 6m 1p

          Voi observati ce echipa NU s-a calificat in grupa F? Exact, multimilionarii de la PSG si inca dintr-o grupa accesibila lor.
          Cred ca in aceasta lumina, calificarea Stelei pare si mai valoroasa

          Comment


          • Din grupa in care au fost, steaua nu avea voie sa nu iasa, nu va mai !$#@# pe voi!

            Comment


            • Nici PSG n-avea voie sa nu iasa. Si uite ca n-a iesit. Ia vezi care e bugetul PSG-ului fata de ce da ciobanu' la Steaua.
              Sa mai amintesc marea echipa Sahtior cu investitii de zeci de milioane anual in lot care e dusa de rapa de mirificul antrenor Luce? Apoel, le-a dat cu paine, ucrainienilor milionari.

              Mie mi-a placut Larnaca, eu consider ca astia au pierdut calificarea facand egal cu Steaua, la Larnaca. As vrea sa vad un joc asa simplu, seriozitate, disciplina tactica si in Liga I. Zicea aseara un comentator (cred ca a preluat de undeva, ca nu-i duce capul pe astia de la PROTV/Sport.ro), ca evolutia in fotbal ne-a ocolit. De vreo 15 ani, incoace, adaug eu.
              Last edited by mr.K; 15 December 2011, 17:50.

              Comment


              • Mare capac ce a primit . (postat de pe I-phone)

                Tot de pe I-phone via feisbuc

                Eu4yas este cu PCH la aeroport pt tragerea la sorti de maine seara de la Nyon - Saisprezecimile Europa League.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Tu, Iphone? Atehnicule!
                  Tu, aeroport?

                  Comment


                  • Gaz Metan-FC Brasov 1
                    Sportul-Concordia 1
                    Astra -CFR Cluj 1
                    Tg. Mureş-Dinamo 2
                    Pandurii Tg. Jiu- Ceahlaul 1
                    U Cluj-CS Mioveni 1
                    Otelul -Petrolul 1
                    Steaua-Sibiu X
                    FC Vaslui-Rapid X
                    sigpic

                    Comment


                    • Efectele golurilor doi şi trei marcate de Steaua miercuri seară, cu AEK Larnaca, 3-1, au fost resimţite secunde bune de cei care locuiesc relativ aproape de Arena Naţională.
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Nu au fost resimtite, te asigur. Stadionul este unul modern si cea mai mare parte a sunetelor, zgomotelor raman in interior pentru a creea o acustica deosebita

                        Gaz Metan-FC Brasov x
                        Sportul-Concordia 1
                        Astra -CFR Cluj x
                        Tg. Mureş-Dinamo 2
                        Pandurii Tg. Jiu- Ceahlaul 1
                        U Cluj-CS Mioveni 1
                        Otelul -Petrolul 1
                        Steaua-Sibiu X
                        FC Vaslui-Rapid 1

                        Comment


                        • a ? si dupe unde se duc ? sau raman pe gazon si fac o turca ?

                          Comment


                          • Pai au plecat cuminti, in liniste ca era 12 noapte sa nu trezeasca oamenii din blocurile alea

                            Si colegul zica ca la goluri....doar nu ieseau aia din stadion cand marca steaua sa urle ca descreieratii ..pau cica a fost lider de galerie in peluza sud si la vazut becali, vrea sa il puna majoreta!
                            Last edited by PCH; 16 December 2011, 00:33.

                            Comment


                            • Probabil s-au auzit pana in Stefan cel Mare ), lasand gluma la o parte. Cred ca a fost ceva de.vis sonorizarea de pe stadion

                              Comment


                              • E groaznic cand se fluiera....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google