Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oricum chiar daca ia titlul Steaua sau Cfr , oricare ar fi va fi un titlu al minciunii . De abia se mai curatase fotbalul nostru ca a si aparut iarasi noroiul datorita lui jiji . Mai bine sa castige Rapidul sau Unirea Urziceni .

    Nu sunt Rapidist , sunt Dinamovist . Si i-am batut pe Rapid sambata . Sper sa urmeze si Steaua .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • Sunt stelist...dar campionatul acesta nu sa jucat deloc corect ....asa cum a promis in iarna nea jiji a apasat si el puternic pe butoane in mini retur....nu ca cfr-ul n-ar fi facuto in tur dar na.....parerea mea singura echipa care merita campionatu este unirea urziceni....se vede ca ciobanu a gresit cand la dat pe meme afara...se vede ce a facut meme acolo...oricum FORTZA STEAUA

      Comment


      • Sa vezi ce meci tare o sa fie intre CFR si Gloria Bistrita , pe viata si pe moarte , la fel cu o sa fie Steaua-Gl Buzau , Cfr Cluj zic eu a apasat pe butoane mai ceva ca Steaua.

        Eu unul nu mai sper sa cistige Steaua campionatul , pacat.
        Last edited by Seba; 6 May 2008, 17:08.
        Forza Steaua

        Comment


        • Felicitari CFR-ului din Cluj, sa recunostem ca meritau titlul un pic mai mult decit Steaua...
          Multa lume, putini oameni...

          Comment


          • Mai vad si eu stelisti realisti!!!
            Mai rar asa ceva!!!

            Comment


            • Sunt stelist si felicit CFR Cluj pentru rezultatul obtinut ...dar parerea mea ca singura echipa din Romania care a jucat cinstit si nu a apasat pe butoane este Unirea Urziceni si parerea mea ei ar trebui sa fie campioni...steaua,dinamo,steaua ,cfr au apasat pe BUTOANE de saracii nici ei numai stiau cum sa le scoata

              Comment


              • Originally posted by bobo77 View Post
                Felicitari CFR-ului din Cluj, sa recunostem ca meritau titlul un pic mai mult decit Steaua...
                CFR Cluj Steaua

                Comment


                • Ba fratilor ia ma iterminati ma cu UNIREA URZICENI ca au facut blat cu "U"Cluj in tur de la 0-2 la pauza la 3-2 final ((asta nu o stia nimeni asai))????? Chiar portaru clujului zicea ca a simtit ceva necurat la jucatori proprie echipe + ca is multe alte meciuri ce sa ma izic de Dan petrescu ca face crize de isterie la fiecare meci ca cica il furau albitri si cand a jucat cu Steau de au fost furati GROSOLAN dupa meci a zis ..de fapt nu a zis nimic nu are rost sa continui asa ca TOT campionatul nostru e de cacao si de unde pleaca tot de la Mitica si Sandel fosilele de le LIGA pe care se pare ca si copii copiilor mei i vor prinde in funcite.
                  Apropo Bravo CFR si inca un lucru sa vedem ce se intampla cu JIJI ca i-au gasit astia straita cu bani la Cluj DNA e pe capul lui.
                  Pana nu osa fie si la noi ca in intalia cand au retrogradat pe JUVE si masurile drastice care s-au luat acolo tot fotbal de cacao o sa avem.

                  Comment


                  • Nu se intampla nimic cu Jiji ca nu au la ce sa-l incadreze. Desteptii trebuiau sa astepte sa vada ce face cu banii.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • A procedat foarte prost DNA-ul,iar din motivul asta se pare ca la noi nu se vrea ordine si curatenie in intreg sistemul justitiar,sportiv etc!!

                      Comment


                      • Banii se intorceau inapoi in Bucuresti, daca castiga "U" Cluj atunci era mai nasol ca i prindea in flagrant cand le dadea banii...asa nu au mai putut sa faca flagrant ca banii nu au mai ajuns la "U"
                        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                        Comment


                        • Dupa merit si corectitudine nu merita niciuna din liga lui Mitica...si in concluzie, trebuia sa ia Steaua campionatul, pentru simplu motiv ca sunt stelist
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • Mi se pare exagerat ce vor uni , adica Steaua sa fie retrogradata.
                            Cind il vad pe Trica cit de flegmatic este imi vine sa sparg tv-ul , cu replica lui "la puscarie" , vai de capul lui , cu aerele lui de profet.
                            Mai tare este cu Iancu , care este lupul moralist , dar ei in penultima etapa cu Ceahlaul ce au facut , parca vad faza cind a scuipat cameramanul de la pro-tv , dar era el parca se ducea in arest nu.
                            Last edited by gabylzr; 9 May 2008, 07:39.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • Sunt stelist..dar recunosc ca a meritat cfr`u titlu...trebe sa fim realisti

                              Comment


                              • Trica... pai ala e om? Are el habar ce inseamna civilizatie si omenie? DELOC!

                                L-au lasat de la Steaua gratis dupa ce s-a rugat ca vrea sa plece sa vastige bani mai multi ratatul si acum arata degetul din mijloc galeriei stelei, injura Steaua, vrea oameni la puscarie. Naspa e ca tocmai el, care stie cum e sa fii parlit, ar trebui sa taca din gura. In campionatul viitor cred ca o sa-si auda muuult mai multe de la galerii decat in cel care s-a terminat. Ascultati la mine ca peste maxim 3 ani Trica o sa fie un ratat care se bucura de o echipa din liga II sau de vreuna prin Bulgaria ca asa a zis looserul "vreau sa-mi inchei cariera in Bulgaria ca acolo este alt grad de civilizatie al suporterilor".

                                In fine... nu-s stelist dar genul asta de oameni ma scot din minti.
                                Last edited by iuli81; 9 May 2008, 09:51.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google