Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Le da prima ala din PSD caruia ii plac minorele, Negoita. Cica pot imparti 20 de mii sau 30 de mii de euroi, functie de diferenta de scor.
    A...DA...se bagase si ala in seama,,dar de zgarcit ce este si Negoita nu a indraznit sa spere la 3,4,5 goluri diferenta ca intrau in faliment

    Omul a sperat macar la doua boabe diferenta ,,,dar nu stie saracul ala ca diferenta va fi de partea Stelei si ca poate sa isi pastreze banii linistit

    Asa ca diseara o sa cumpar o punga/doua de si o sa le dreg cu

    Forta STEAUA.........

    Comment


    • Originally posted by Gozmin View Post
      Cine e colegul PAU, că nu-mi cade fisa !
      Cel mai SIMPATIC dintre loganisti posibil.

      Originally posted by Niki View Post
      Celebrul Eu4yas.
      Ma-nclin!

      Originally posted by Gozmin View Post
      Atunci punctul 8 se aprobă negativ.
      Multumesc! Chiar as fi avut probleme din cauza parintelui pechinezului sef - darkside!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Am trecut acum o ora pe la TEMPLU (sa achizitionez biletul pentru FINALA CUPEI) si am parcat in curtea parcului sportiv Dinamo....imediat dupE mine a intrat Torje cu un mare CLS! Numere de italia....tineti minte, diseara in minutul 35 pleaca juma' de stadion.

        Comment


        • imediat dupE mine a intrat Torje cu un mare CLS!
          Pai ala nu se vede de dupa volan. Doar ai presupus ca ar fi Torje.
          Apropo, a incaput CLS-ul in cotet, sau a ramas portbagajul pe din-afara?
          tineti minte, diseara in minutul 35 pleaca juma' de stadion.
          Mi-am notat mah minutul, da si secunda, sa nu stau cu stres.

          Comment


          • Diseara nu vad decat o maltratare a haitei pechineze.

            Ma-ntreb cate le dam 4,5 sau 123464 - 0.

            Eutanasierea maidanezilor!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Pai ala nu se vede de dupa volan. Doar ai presupus ca ar fi Torje.
              probabil avea pernuta sub fund. cat despre, numere de italia, era o sectiune deschisa la un momemt dat despre masinile de care sa ne ferim in trafic...

              lu' torje i-a trimis borcea bani de benzina sa vina pe post de bocitoare la national arena...
              My ride

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Am trecut acum o ora pe la TEMPLU
                Si ce mai fac SHAOLINII ??? Isi mai dadeau cu batul in cap..pardon ranga? sau se antrenau alaturi de

                Aaaaa scuze..mai nou isi dau cu scaunele in cap ca la WWE ca s- au uitat prea mult la TV la John Cena si Batista cu Randy Orton

                Comment


                • lu' torje i-a trimis borcea bani de benzina sa vina pe post de bocitoare la national arena...

                  Hahahahahahhahahahahahhahahahaha! Si sa-mplineasca cifra aia de 101....Pana sa vina el erau decat 100,5.
                  Sa-l vezi diseara ce mai jeleste!

                  Si ce mai fac SHAOLINII ???
                  Deci cand vead shaolini lesin de ras!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Neam de neamul taranetilor nu a avut si nu vor avea jucator ca ala!

                    Comment


                    • Adrian Ilie isi bate joc de bocitoare si la 80 de ani!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Diseara Torje va fi mai BARBAT ca data trecuta,,deci nu se va umfla de plans ..ci va face pipilica pe el Daca mai are si vreun pampers la fund,,atunci s-a scos la TV ca nu-l mai vad astia ud la ochi sau ud la chiloti

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          Adrian Ilie isi bate joc de bocitoare si la 80 de ani!

                          Asta e jucatorul Valenciei care va intepat de 2 ori pe ghena si tot stadionul ii spunea: "adrian ilie, HIEROGLIFA in anus sa-ti fie?"...MARE SIMBOL al stelei, ai dreptate! Esti paralel total...

                          Comment


                          • Las ca va e Torje simbol! Daca io-s paralel inseamna ca matale ori n-ai habar ori esti iar tras pe nas!

                            Adrian Ilie si intr-un picior ii da rusinea rusinilor celor ce se cred fotbalisti ori bocesc.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Neam de neamul taranetilor nu a avut si nu vor avea jucator ca ala!

                              nu-s de acord...cred ca Hagi a fost peste torje ca jucator si ca tot lotul lui dinamo din '48 si pana acu'.

                              in alta ordine de idei, torje e un jucator bun, dar e mai bun ca bocitoare. Pacat ca in calitate de jucator lustruieste banca de rezerve. sper ca, macar din postura de bocitoare sa ne arate deseara ca nu si-a pierdut abilitatile.
                              .
                              My ride

                              Comment


                              • Cica s-au mobilizat si pompierii + cei de la apa nova. Deasemenea, Inspectoratul Situatiilor de Urgenta este in alerta maxima - pericol mare de viitura si inundatii!

                                E torjica acolo, se ocupa.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google