Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reincepe fotbalul. Hai Europa. Aaaaaa, tin si cu Ghana, dar numai pana in semifinale.

    Comment


    • germania trece de argentina,sunt aproape sigur!...ma duc sa pun si la pariuri,are cota 3!!

      Comment


      • Daca trec germanii de Argentina, 90% sanse sa vedem o finala Brazilia-Germania
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Nu cred ... Merg pe Argentina ... Messi 2 goluri!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Si Klose 3. Game over. Sau c(k)lose.

            Comment


            • brazilia-germania o sa fie finala

              1.6 MPI 8Vsigpic

              Comment


              • vrabia malai viseaza
                ne auzim diseara

                Comment


                • Vorba alora de peste Prut: daca graunte nu poate sa manance. (vrabia).

                  Comment


                  • brazilia-olanda ce ziceti?e meci de X dupa 90 de minute....olanda totusi e o forta,are super fotbalisti in lot!nu stiu ce sa zic...foarte echilibrate ambele meciuri si brazilia cu olanda si germania cu argentina....eu cred ca trec brazilienii si nemtii!plus spania si uruguay!

                    Comment


                    • ...si shock!!! Brazilia Out!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • daca dati paginiile in urma veti vedea ca am fost primul care a vazut-o pe Olanda favorita, inca inainte de a juca primul meci, iar cativa mi-au sarit in cap spunand ca e vesnica speranta, ca nu are fata de favorita

                        Comment


                        • Se pare ca darkside joaca bine ... Ii ies pronosticurile ...
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • ......Si al doilea shock!!!!! ARGENTINA OUT!!!

                            Comment


                            • Vamos Acasa

                              Nici in cele mai umede vise nu visam sa bata Germania cu 4 la ZEROOOOO.


                              UBER ALLES!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • germania - argentina 4-0...ole ole...ole ola aplaudati campioana!!!

                                eu4yas,fiule,eu nu am zis la fel?!..."marile echipe sud-americane" impreuna cu balonul de aer lionel sunt PENIBILI....dinaintea campionatului am spus,brazilia si argentina sunt doar niste FASURI!!!sincer nu ma asteptam sa ajunga chiar asa departe....oricum ma bucur enorm ca au plecat acasa!germania este clar favorita iar in finala cred ca va trece de "olandeji"....mai au de plecat spaniolii acasa,dar e chestie de timp...il astept pe FOF,el era marele sustinator al sudamericanilor...alea nu sunt echipe!messi ala e bun la circ,la fotbal sunt altii!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google