Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu nemtii au avut avantajul psihic. Cu olandezii nu mai au nimic. Sa vezi instructie ce face cu Puyol...cred ca se tunde si el si Ramos. Torres deja s-a tuns.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Sa ne abtinem pana duminica. Atunci vom vedea daca Spania e in stare sa mai dea gol. Pana acum din 8, 4 le-a marcat din offsaid sau faze dubioase. De abia s-au tarat pana in finala si acum au devenit vedete? Sper sa le scoata olanda fumurile din cap.
      Hai Robben! Hai Olanda!

      Comment


      • Care avantaj psihic ? Cu nemtii nu trebuie sa te pui nici daca ai 3-0 in minutul 90 ...

        Vorbeam si cu PCH aseara, deci dom'le .... Nemtii sunt batuti decat in momentul in care ii vezi imbarcati in avion ...

        Am mai vazut un post in care se pomenea de trac ... Nemti si trac, inca odata nemti si trac ... Sa fim seriosi

        Dany tine tare cu mine aici !

        Alin daca s-au tarat asa tare spune-mi si mie cate ocazii clare a avut Germania cu ei aseara ?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • terminati ma cu instructia aia....nu a jucat nimic nici spania...daca au facut ei,nebunii,instructie cu germania germania ce a facut cu anglia sau cu argentina,de argentina de ce nu mai spuneti nimic si de brazilia????v-a ramas spania(bleah!) dar o sa va linistiti!

          Comment


          • Fireste ca exista trac. Au trecut doar 2 ani de la finala Cupei Europene si in plus a mai aparut si saracia aia de caracatita plus reactia presei la fructa de mare. Vede-o-as pe tava de sushi langa un sake si un bucatar japonez....sa vedem atunci ce mai alege.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • ai dreptate Cristi! ca nemtii nici in minutul 90', chiar daca ai 3-0, nu esti sigur ca ai castigat ...

              sa vedem duminica ! ...
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • Daca si neamtul are trac atunci nu stiu ce pretentii mai aveti de la Olanda !

                Neamtu' si tracu' - nu pot sa le-alatur ... Imi pare rau ...
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • vaai..morr!si pe puyol tuns ca pe cojac!

                  eu4yas,cum poti intreba cate ocazii a avut germania cand tu tot meciul ai urlat in urechea lui fug,ai mancat conserva din dos de elefant,matheoo stie si ai facut pe picolul?tu nu ai vazut nici 4 minute din meci,legate!tu esti stelistul get-beget care cica tine cu steaua,si aude in drum spre munca dimineata la radio rezultatul meciului si vine tare in gura dupaia ca a facut si a dres!deci,te rog,,,mergi cum poti!

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    Daca si neamtul are trac atunci nu stiu ce pretentii mai aveti de la Olanda !

                    Neamtu' si tracu' - nu pot sa le-alatur ... Imi pare rau ...

                    Spania - Campioana Mondiala...nici astea nu poti sa le alaturi
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Din pacate va trebui sa faceti un efort ...
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • eu4yas... nu mai da quote la mesajul de deasupra,se intelege


                        aaah,ai editat....#@$#%$@$%@!

                        Comment


                        • Vorbim dupa, iar efortul il fac cand termin a 6-a sticla de Corona in cinstea Olanezilor + ma apuc si-mi pun lalele in curte
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • PCH vezi du-te si pune bilet pe Spania clar ... Normal ca am editat ... Am dat din greseala in pisici!

                            Corona este buna ... Dar depinde in cinstea cui o bei! Vom vedea!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • mie imi miroase a lalele...lalele!http://www.youtube.com/watch?v=E7i9rhn9W3Y

                              Comment


                              • Originally posted by darksid3 View Post
                                Vorbim dupa, iar efortul il fac cand termin a 6-a sticla de Corona in cinstea Olanezilor + ma apuc si-mi pun lalele in curte
                                Mai bine un Amstel ca e din Holland si mai buna ca Heinecken. Din pacate o mai vand doar benzinariile.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google