Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh spectacol, presimt de acum ca o sa fie un meci trist ... trist rau de tot. Sper ca la sfarsit sa castige Dinamo.
    sigpic

    Comment


    • Un derby de liga 1 se termină mereu egal , asta în caz că nu mai apare vreo brichetă sau vreun bec ars .
      Skypee™

      Comment


      • Valeriu, eu am spus ca Dinamo merita victoria in meciul de la Galati, Otelul este o echipa buna, greu de batut dar de locul 4-5 intr-un campionat normal! Sincer, nu am nimic cu nimeni, Otelul este lider pentru ca echipele cu traditie ale tarii sunt intr-o perioada neagra, sa-i spun asa! Nicio echipa din primele 6 nu joaca nimic! Vrei sa imi spui ca jocul Otelului (ma leg de voi pentru ca sunteti lideri si veniti cu aici cu afirmatii de mare echipa) are ceva in comun cu ce se joaca in europa in momentul de fata? are vreo echipa (in afara de TIKI TAKA BARCELONA- fara nicio aluzie domnilor stelisti )) fata de Europa? eu ma gandesc cu groaza la viitorul apropiat....in mod normal, Otelul si Timisoara vor termina sub locul 2! nu stiu cine va fi campioana, sper ca Dinamo

        Comment


        • Sa te duci la Biserica sa te rogi pt lunea viitoare!

          Va fi macel!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Da, o sa merg sa cer iertare pentru ca o sa batjocorim niste oameni in ultimul hal va rupem ma! Va desfiintam, va dam cu stadionul in cap...eu nu ma gandesc la ziua de luni, am meci foarte important peste doua zile!

            Comment


            • Sa treci pe masa in Joia mare cu degetele incrucisate. Asta inseamna ca nu luati mai mult de doua!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • daca dau 4 ca ultima data pot sa iau doua linistit

                Comment


                • Cristi, fusesi de valoare si etapa asta...
                  Attached Files
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • blat..clar! asta are sifon in FRF sau pe la Liga! huuoooooo

                    Comment


                    • Nu te'ai obisnuit? ...oricat ne'am chinui noi sa facem totul sa mearga bine, ne luptam cu morile de vant! Coruptia si spaga troneaza!

                      Rusine Eu4yas, rusine!!!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Sa-ti fie rusine Dinu Patriciu!

                        Moama, deci am dat in ele de le-am nenorocit!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • unde-i mereveu cu cupa aia pt poli? am zis io ca nu pupa nici macar locul 2, au zis unii ca-s rautacios, uite ca lucrurile merg in directia pe care o banuiesc. sa-l vad pe iancu dezuflat de aerele de patron corect, dar mai ales sa-l vad pe fecali cu oaia umflata. pardon, cu buza umflata, cum pierde el neste meleoane moca de la uefa
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • asta este tot ce sper...sa nu se transforme acest campionat, si asa de ras, intr-unul de plans in care steaua sa castige "corect" campionatul ! intr-un fel bine ca a batut vaslui azi...sper sa ii batem in ghencea si la revedere si cu TIKI TAKA BARCELONA!

                            Comment


                            • dinamo sa bata steoaia in ghencea? asta e la fel de tare acum, ca si aia cu poli campioana...fara suparare
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • sau aia cu ne pregatim pt liga campionilor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google