Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bate Cfr-u`

    Comment


    • Originally posted by tifosibt76 View Post
      @Red_Alin.....un pronostic ceva pentru Rapid - Poli Timisoara?!
      _________
      ...Doar Rapid!......
      1 Solist.:-D

      Comment


      • Bravo "pitbulle"!

        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

        Comment


        • Superb golul rapidistului Matic . Timisoara-Urziceni pronostic? eu zic ca nu va pierde Urziceniul ca sa nu zic vor bate .
          Forza Steaua

          Comment


          • ce glumet esti tu .....
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • La timisoara nu castiga doar cine vrea asta!Nu mai au echipa,eu merg pe urziceni.Cfr-Dinamo?ce ziceti?pe mine sincer nu ma da pe spate nici o echipa anul asta....toate sunt praf!
              P.S. sa vedeti scor ce face otelul cu steoaia...daca nu o sa aiba otelul cel mai bun golaveraj dupa meciul asta,nu mai ma uit la fotbal
              Last edited by PCH; 10 March 2010, 20:30.

              Comment


              • jucatori avem , dar din pacate nu avem antrenor competent , PCH - dinamo la ora actuala ii pepsi
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • ce jucatori?bucur a dezertat,karamienii sunt mercenari,asta va asteapta cu uimirea!sau poate vreti revansa pentru anul trecut?

                  Comment


                  • lasa ca aveti voi toate veniturile , gen: claudiu niculescu , bostina , marius niculae ,etc ....
                    mai ii si petarda aia de zicu , daca ar face poli egal cu CEAHLAU , mi-ar fi rusine sa mai ies din casa .....
                    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                    Comment


                    • altii au luat 3 boabe de la aia si nu au mai murit!...plus de alta,sa fiu putin mai sincer,POLI TIMISOARA disputa meciurile undeva la orele 11!urziceni o sa joace cu rocar.aek.fulgerul.bucuresti.bragadiru etapa asta

                      Comment


                      • Bucur dezertor???? tu intelegi putin fotbalul?de ce e dezertor?ca s-a dus la mai bine, la bani mai multi?daca mergea la gunoaiele de dinamo mai ziceam ca e dezertor sau la alte echipe dar asa...
                        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                        Comment


                        • am uitat sa pun ghilimelele de rigoare....bucur a plecat...la mai bine,serie b in rusia,parca?!

                          Comment


                          • dar de rivaldo ca joaca in uzberkistan pe nu stiu cate milioane de euro ce zici?tot la bani s-a dus.deci nu vorbi doar sa te afli in treaba.putea sa mearga bucur si in liga a 20-a.apropo cu ce echipa tii?
                            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                            Comment


                            • intamplator sunt prieten atat cu gabi torje , cat si cu daminuta si cam stiu care ii atmosfera pe la dINAMO , voi in fiecare an luati titlu , faceti si dregeti , furaciuni , furt mai mare decat la dinamo-craiova nu exista
                              PS: referitor la dINAMO : era odata un suporter inpatimit a lu dinamo si avea un caine, care si el la randu lui era fanatic , cand dadea gol dINAMO latra, sarea pe mese , avand obiciu ca proprietaru cainelui sa mearga intr-un bar sa vada meciurile , barmanul il intreaba la un moment dat cum face cainele cand da gol dINAMO in Champion League , iar suporterul raspunde : NU STIU CA IL NUMA DE 20 ANI !!!!!!
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • si care este faza cu UCL?ati jucat voi acolo?cand juca Dinamo semifinala in Cupa Campionilor voi nu stiu unde erati?si eu stiu mare parte din ce se intampla la Dinamo si nu sunt deloc incantat,chiar daca nu ii cunosc pe daminuta si torje,de parca ar fi mari vedete si astia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google