Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca cel mai indicat si corect ar fi sa castige fc vaslui titlul pentru ca aia macar joaca corect spre deosebire de cei din capital si mai nou cfr cluj.chiar nu vreau sa-mi imaginez ce ar fi daca ar castiga steOAIA campiontul.pana in decembrie cred ca numai emisiuni despre steaOAIA si cu fecali in legatura direct...ce a juns tara asta
    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

    Comment


    • prefer sa castige campionatul si Inter Gaz dar nu steoaia,ORICINE,nu aia...
      p.s.: si daca tot esti prieten cu daminuta nu il intrebi cat e tratamentul pentru hemoroizi?

      Comment


      • eu cred ca am vorbit frumos cu tine ...
        daca am intrat in polemica asta ii partea a 2-a , nu credeam ca ai 2 clase mai mult decat trenu
        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

        Comment


        • nu inteleg de ce te-ai ofuscat?de unde si pana unde e daminuta un punct de reper la dinamo???(faza cu hemoroizii,m-am referit ca sta prea mult pe banca de rezerve)...poli aek fulgeru bragadiru!

          Comment


          • banuiesc ca ai vrut sa scri ofticat ....... daca sta sau nu pe banca ii treaba lui , fiecare face numa cum il duce capu , dar atata timp cat este prietenu meu , nu accept sa fie luat la misto ( nu conteaza cum ii el pt alti : bun sau rau ) , ti-a spus si colegu mai sus ca te bagi fara sti , eu am zis despre situatia de la dinamo : sa fiu mai explicit ( ce se vorbeste in vestiar , tensiuni , etc. ) , si tu zici ca ii punct de reper......
            ti-as fi foarte recunoscator daca inainte sa postezi ai observa si la ce se refera omu cand face o afirmatie
            o seara buna
            Last edited by LUCian; 10 March 2010, 21:18.
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • si eu am precizat inca din primul post faptul ca sunt total dezamagit de ceea ce se intampla la Dinamo si imi pare rau pentru absolut toti baietii aia care alcatuiesc echipa Dinamo,prieten sau neprieten,pentru mine sunt niste n@#$%ti pentru ca isi bat joc de Dinamo...nu este ok ce se intampla acolo,de exemplu pe N'doye il apreciez,poate sa umble si in c^%ul gol prin toate cluburile din bucuresti,pentru ca joaca,alearga pe cand altii sunt cu capul in nori,sa ma exprim in limitele bunului simt....in momentul de fata sunt multi care nu merita sa calce prin parcul Dinamo,dar sa mai imbrace tricoul ala,care pentru noi poate inseamna enorm...sper sa ma intelegi(consider ca frecventezi stadionul Dan Paltinisanu si am pretentii)

              P.S. am vrut sa scriu ofuscat!seara buna si tie!

              Comment


              • @ Pch Chiar vad ca tot o arzi cu fugeru bragadiru aek si mai stiu eu ce. iti dau inca o informatie despre fotbal ca mai ai de invatat: stii ca manchester united de la infiintare si pana in prezent si-a schimbat denumirea de vreo 5 ori, din diferite motive si azi a devenit una din cele mai bune echipe din lume! deci chiar nu inteleg ce tot atata o dai cu bragadiru?asta e s-a mutat, e poli tm acuma si asa va ramane. deci te rog mai lasa manele si intereseaza-te despre fotbal ca si cu bucur ai dat-o in bara.
                Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                Comment


                • da nu numa tu esti dezamagit de fotbalisti din romania , care la inceput nu au dupa ce bea apa si cand ajung si ei mari "vedete" nu le mai ajungi cu parajina de rahat la nas , si numa fite si figuri pe ei , pe langa faptul ca nu joaca nimic.
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • Vad ca aici se joaca pe contre...ia ascultati aici...frumos ar fi si chiar mi-as doi ca Otelul sa mai faca o figura frumoasa si cu Steaua ( nu e prima data)...cum a facut si cu Cluj-ul
                    sigpic

                    Comment


                    • prietene,vad ca tu esti total pe langa fenomen!Poli Timisoara se zbate pe undeva in liga a treia,daca o mai fi si pe acolo!echipa asta pe care tu o numesti poli timisoara este infiintata din fuziunea celor 3-4 echipe amintite mai sus,asta nu inseamna ca nu respect(respectam) faptul ca voi o iubiti...si cu bucur,nu stiu unde este greseala?!

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Vad ca aici se joaca pe contre...ia ascultati aici...frumos ar fi si chiar mi-as doi ca Otelul sa mai faca o figura frumoasa si cu Steaua ( nu e prima data)...cum a facut si cu Cluj-ul
                        chiar imi place cum o inceput otelu returu de campionatu , se vede ca dorinel munteanu face o treaba extraordinara acolo ....
                        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                        Comment


                        • ce a facut bucur( faptul ca ai zis ca e dezertor si ca s-a dus la o echipa din liga a 2a) este acelasi lucru pe care l-a facut si danciulescu?am dreptate sau ma apuc de sah si nu ma mai bag in dsicutie?fiecare mege la mai bine nu conteaza unde.ca si u(daca lucrezi) si primesti o oferta de 2 ori mai buna decat salarul actual fac pariu ca mergi.
                          Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                          Comment


                          • asa este,otelul joaca foarte bine,o sa fie o nuca tare pentru toate echipele astea "mari" din romania...si sa terminam cu rautatile,cum a mai spus si colegul de mai sus,toti "fotbalistii" de la noi sunt niste oameni vai capul lor,plini de arfe,de declaratii stupide si pe teren sunt zero barat!TOTI!iar noi balivernam pe seama lor!consider ca nu merita asta.in tara toti sunt zmei si cum ii prinde locul 14 din malta le scoate fotbalul din cap...noi nu contam,cand o sa se retraga si chivu cu mutu chiar ca o sa fim precum andora,parerea mea ca in 3-4 ani moldovenii de peste prut or sa ne fie superiori!ma uit ca avem un singur stadion decent in tara,cel de la cluj si suntem in 2010!lumea a ajuns pe marte si noi jucam fotbal in mocirla,ascultam bazaconiile inclultului ala de becali care este oglinda noastra in parlamentul european...suntem in evul mediu aici!

                            P.S. voi chiar nu intelegeti ca am folosit "a dezertat" ca pe o metafora,m-am referit la faptul ca a plecat si atat!iar danciulescu tinea echipa aia dar au fost interese sa plece,l-au gonit!mie imi pare tare rau ca a plecat dar a facut bine pentru ca nu merita sa stea intre toti "trogloditii" aia
                            Last edited by PCH; 10 March 2010, 21:41.

                            Comment


                            • noi ne certam si ei incaseaza bani si ii doare la pateu , poate nici acolo , ai dreptate stadionu de la cluj ii frumos , dar ii cam mic , nu are o peluza , in romania o sa mai treaca 10 daca nu chiar 20 ani pana o sa fie stadioane frumoase ( ca in occident ) ....
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • peluza aia cred ca a fost greu de construit din cauza terenului si a spatiului dar este de apreciat ca intr-un timp atat de scurt au transformat stadionul ala plus echipa care a luat event(rapid inca viseaza la un event),bravo lor!eu nu cred ca in 10-20 de ani o sa avem stadioane,esti optimist,sincer!totusi,noul stadion national din bucuresti o sa fie gata la sfantu' asteapta!se chinuie de 2 ani,ba nu mai au bani,ba ii pun si acoperis,apoi nu il mai pun,cert este ca becali putea face din ghencea un stadion mai ok,la dinamo la fel,rapid,cand trece tramvaiul ala pe calea giulesti se zdruncina din toate incheieturile....terenurile sunt orezarii,ce sa mai,suntem penibili,mie imi este rusine cand vine o echipa mare,gen liverpool la noi,oare ce zic oamenii aia??!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google