Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Pch...4 ani sa nu mai auzim de voi pe forum cred ca acum esti la reanimare la terapie intensiva auzi tu 4-1,,,4-1,,,In 41 de mii de ani vedeti voi CL
    Ca de obicei Steaua termina campionatul inaintea lui Dinamo HUAAAAAAAAAAAAAAAA

    Comment


    • @Ivan Marian mare performanta... locul 5 .... Daca pentru voi un motiv de bucurie, ma bucur pentru voi. Ca ai mei au terminat pe 6 sau terminau pe 4 pentru mine era acelasi rahat. Tot niste tufe sunt. Azi au jucat ca si cum ar fii fost in vacanta, ar merita niste amenzi. La ai vostrii s-a vazut ca aveau o motivatie.
      sigpic

      Comment


      • sarbatoare intre cimitire.....pentru ei este intr-adevar o realizare, o performanta sa termine pe 5, inainte lui Dinamo! Bai, nu vedeti ce penibili sunteti!? Nu am vazut niciun meci, am fost plecat....acum o sa intru sa citesc care a fost treaba! Probabil au jucat cu gandul la meciul de cupa, cine stie....nu conteaza ca sunt pe 6 sau pe 4 atata timp cat nu se premiaza decat locul 1 si cupa!

        Comment


        • Cand o intra maine pe forum restul STELISTILOR mei sa vezi caterinca cu budinca

          Comment


          • asteptam meciul direct mai bine de miercuri!

            Comment


            • Suntem penibilii din fatza voastra))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • si acolo luati bataie , sa ramaneti la fotolii sa exersati dansul shakirei predat de borcea,

                Comment


                • eu cred ca aranjamentele au fost facute in asa fel incat toata lumea sa joace in europa
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    asteptam meciul direct mai bine de miercuri!
                    Taci din gura aia, nu mai vorbi. Terminaaaaaaaaa!!!

                    Cum sa mai tin clasamentul ala ca nu mai pot? Ma "doare" mainile auzi!!!!
                    Sa vina clasamentul sa va dau cu el la fundul gol!!!

                    V-am dat de v-am julit, always "supt" noi!

                    Yrman, cine e mai bun acum?????? Cine e mai bun????

                    Huooooooo, v-am jucat "pa" genunchi.

                    Maine sunt la Brasov si nu glumesc , mi-e seteeeeeeee .
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • cata patima, intre suporterii a doua echipe ce-au facut blaturi ambele, n aceeasi etapa, dinamo lasand pedala mai lejer si clujul mai ca n-au iesit de pe teren, ca-n meciul cu otelul, sa ajunga si steoaia in europa, sa nu se "riste"cu gaz-metan, ca aia sunt capabili de surprize. zicea bine cineva mai sus, ca meciurile au fost facute in tipicul stil romanesc "sa fie bine pentru toti"...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Taci din gura aia, nu mai vorbi. Terminaaaaaaaaa!!!

                        Cum sa mai tin clasamentul ala ca nu mai pot? Ma "doare" mainile auzi!!!!
                        Sa vina clasamentul sa va dau cu el la fundul gol!!!

                        V-am dat de v-am julit, always "supt" noi!

                        Yrman, cine e mai bun acum?????? Cine e mai bun????

                        Huooooooo, v-am jucat "pa" genunchi.

                        Maine sunt la Brasov si nu glumesc , mi-e seteeeeeeee .


                        Te-astept la MOACSA,la un gratar!!!
                        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                        Comment


                        • Originally posted by Seba View Post
                          dinamo lasand pedala mai lejer si clujul mai ca n-au iesit de pe teren,
                          Da mah,,,,dar nu o lasi pana la 4-1 ,,o lasi si tu la 1-0..2-1,,hai 2-0,,dar 4-1!
                          Daca va uitati la golaverajul lui Dinamo o sa vedeti ca stau cel mai prost la capitolul goluri primite 52..adica are o aparare mai muuuult decat varza cu carne,,fata de Steaua care are 27,,,Rapid 22,,Vaslui 28,,Timisoara 38 si Otelul 25 !!!

                          Comment


                          • Originally posted by DISSSEL View Post
                            eu cred ca aranjamentele au fost facute in asa fel incat toata lumea sa joace in europa
                            Originally posted by Seba View Post
                            cata patima, intre suporterii a doua echipe ce-au facut blaturi ambele, n aceeasi etapa, dinamo lasand pedala mai lejer si clujul mai ca n-au iesit de pe teren, ca-n meciul cu otelul, sa ajunga si steoaia in europa, sa nu se "riste"cu gaz-metan, ca aia sunt capabili de surprize. zicea bine cineva mai sus, ca meciurile au fost facute in tipicul stil romanesc "sa fie bine pentru toti"...

                            mai e ceva de zis? mi-e sila!

                            problema ca stelistii nu prea realizeaza lucrurile astea si sarbatoresc cu fast VICTORIA colosala a echipei lor, locul 5 , si faptul ca sunt peste Dinamo! vad ca toata lumea comenteaza pe Dinamo, confirmarea ca acest club inseamna ceva! intr-adevar "o performanta" notabila a stelemistilor! Blaturi peste blaturi si combinatii peste combinatii! sunt curios care castiga cupa, sigur o sa fie un meci "corect, jucat doar pe teren"!

                            @mariane, dar in atac cum sta Dinamo? tot varza cu carne?

                            Comment


                            • PCH am pierdut o lada de bere pe Dinamo . .
                              Oriunde puteati pierde numai la FC din localitate nu )

                              Comment


                              • nu trebuia sa mergi pe ei....era ultimul meci, se gandesc la finala cupei (cica!?)! iar Rocar juca pentru locul 2!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google