Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca de la vizita la Ierusalim i se trage lui Jiji. Crede ca Levy are pile la Dumnezeu, ca pe Isus nu il pot ruga de cand l-au rastignit.

    Comment


    • L-a luat si pe Prepelita!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Cu tot cu oua?

        Comment




        • fie vorba intre noi, Rapid imi pare cea mai agresiva anul asta cand vine vorba de transferuri!

          Comment


          • Rapid a cumparat cu cap intotdeauna. Rezultate nu prea au, pentru ca si la ei nu-i liniste niciodata.

            Comment


            • Ala e cam terminat, dar mai bun ca Bicfalvi parca. De fapt cine dreacu nu e mai bun decat Bicfalvi.

              Prepelita sa faca bine sa se dea peste cap, sa si cloceasca ouale daca e nevoie -> asta e sansa vietii lui. Daca-i da piciorul e terminat.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Se spune ca a platit borcea restantele si ca l ar fi convins....Andone fara rezultate? eu zic ca are cateva eventuri la cv)

                Comment


                • Avem selectioner! Victor Piturca a semnat pe 4 ani (600.000 DA mii pe an!)...nu inteleg de ce a fost schimbat daca au revenit la el....oricum, bine ca nu a fost Hagi sau cine stie ce alt paralel!

                  Comment


                  • prea tare omul...daca vor sa l demita pana in 2016 trebuie sa l despagubeasca))) ... il apreciez pentru ca la noi doar asa putem avea continuitate !

                    Comment


                    • Acum un an ne chinuiam sa-l dam jos si acum nenea Sandu il pupa iarasi in fund. Asta va fi finalul nationalei. Bravo noua, asa ne trebuie.
                      Decat asta mai bine nimeni.

                      Comment


                      • 100% de acord cu alin, mai bine ii lasau sa se antreneze singuri. in 3 meciuri iar o sa vrea lumea sa-l schimbe...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • numiti voi un inlocuitor mai bun decat Piturca... Olaroiu?hai sa fim seriosi....mai are multe clase de invatat sa ajunga la experienta lui piti... Sa nu uitam ca piti a calificat echipa la ultimul turneu si a fost dat afara

                          Comment


                          • Tu vorbesti serios sau ai baut ceva? Piti antrenor? Pai tu uiti cat s-a luptat federatia sa-l dea afara si ce rezultate a avut? Episodul Craiova spune si mai multe despre cine si ce e Piti asta.
                            Am spus si mai sus decat asta mai bine nimeni.

                            Comment


                            • piti a calificat-o si pe craiova in b. asa o sa califice si nationala, din gr4 valorica in gr5 valorica...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • eu nu inteleg de ce a fost demis si acum repus in functie?? DE CE?! sper sa nu inceapa asta iar sa selectioneze jucatori gen banel nicolita, florentin petre sau romica buia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google