Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maaaa, taci ca etnobotanicele-s interzise, ti-am zis ca-ti mai trimit numai daca nu te manisfesti pe net vorbind direct din vise.
    Pe undeva, tot raul spre bine. La Steaua se vor lua masuri rapide si se va merge in directia buna, alti jucatori adusi, poate alt antrenor.
    Amintiti-va de Vaslui care anul trecut, dupa un start dezastruos, cu putina atentie castiga campionatul.
    Steaua se va trezi mai rapid decat Vasluiul, sezonul trecut.

    Comment


    • daca pentru tine, calitatea unui FOTBALIST inseamna ce striga acesta sau ce face cu viata personala da-mi voie sa rad cu lacrimi de tine!!! din partea mea, vali vijelie, torje poate striga ce vrea si cum vrea...cand intra pe teren cele 90 de minute sa dea totul! o spui de parca betivul ala ordinar o fi vrun sfant! e cea mai mare teapa...bine, e greu de decis acest lucru la cate tepe si-a luat steaua, are si el 2 goluri??

      Comment


      • apropo ..de ce a fost cumparat costea???
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Atunci spalati-va cu el pe cap mah. Si Gicu Dobrin era fotbalist si bea kile de tuica dar nu l-am vazut vreodata strigand forzza Steaua.
          Ma lasi si pe mine sa rad de tine acum si de jucatorii "emblematici" ce sunt trup si suflet cu dinamo iar in timpul liber merg in peluza nord s-o sustina pe Steaua?

          Cum vrei acum, dar nu ne mai vorbi tu ca vezi doamne Torje e mierea si-alalaltu' e cancer pe pamant. Hai hai!

          Florin cred ca n-are drept de joc....Vom vedea de ce a fost cumparat, cine stie poate explodeaza aici!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Florin Costea a fost cumparat sa ii mai emancipeze pe gibonii aia care compun echipa...cica in fiecare seara le vorbeste colegilor despre fizica nucleara...electroliti, osmoza inversa si opera lui Nikita Stanescu!

            simplu, steaua face transferuri...vai de capul lor de manageri!

            Comment


            • Io cred ca Florin e peste Bakaj (speranta) al vostru!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Doamneeeeeeeeeeee ce le scoate.....moooama ce dumitze ai in dimineata asta! e presiunea atmosferica in scadere presupun! HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

                Comment


                • Apropo Bakaj mai joaca (turca) la voi sau e la o miuta pe blvd. Stefan cel Mare?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Bakaj este in lotul lui DINAMO, alaturi de Alexe, Torje, chiar si Ganea...Djakaridja )...Cap de Zmeu...avem..avem!

                    Comment


                    • In lotul largit cred ca e, asta cred ca cuprinde si echipa a doua. Mai aveai putin si-i pupai talpile cand a venit si-acum nici Cioboariu nu-l baga-n seama.

                      A dat vreun gol pt Dinamo?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • are cu mult mai multe decat Cristian Tanase, te asigur! si e cu mult peste ala...problema lui este ca se afla la DINAMO, unde sunt FOTBALISTI si nu are garantat postul de titular! mai e si un PAUN, un talent pe care steaua nici nu viseaza sa-l aiba, dinamo il tine la echipa secunda...

                        Comment


                        • Pai daca ma asiguri spune-mi cate goluri are sa ma conving!

                          Paun va juca maxim la Astra Ploiesti pt ca la voi sunt fotbalisti nene nu gluma, auzi mah ca deviez acum, bai, daca tot sunt asa de fotbalisti astia de la voi cum mama masii ati terminat in spetele nostru anul trecut si cum dreacu v-am batut in finala cupei?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu stiu...nimic nu este perfect! o eroare a naturii sau o relatie prea apropiata intre nas si fin...

                            Bakaj are 17 meciuri pentru Dinamo in liga 1....4 goluri inscrise! mai are si 3 aparitii in cupa romaniei unde nu a marcat inca! asta in 3-4 luni...

                            Tanase cate goluri are la steaua? si de cand "joaca"?

                            Comment




                            • Noi vorbeam de Costea si Bakaj, lasa-l pe Tanase ca-i ascunde mingea aluia de-l trimite la Tirana pe jos.
                              Numai fotbalisti aveti acolo mah! Unu si-unu!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • da...invidiosule! ))) pe langa clovnii tai pot spune ca avem! daca tatarusanu e capitanul stelei nu mai e nimic de comentat, sincer! atat trebuie sa vezi, cine e capitan si iti dai seama de nivelul echipei! toate gloriile stelei dau cu ei de pamant tu ii ti tin brate! jenant!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google