Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valabil si pentru dinamovisti ce zici tu, pe aceleasi principii. Numai ca Steaua e pe calea cea buna.Si cu lotul, suntem pe cale sa aducem tot ce ne trebuie.
    Dinamo inca mai cauta bani pentru plata apei si a energiei electrice. Poate va taie EON-ul curentu' in plin meci.

    Bine, fie: hai ma, bucurati-va!
    Pana joi, cand o sa va dispara cheful de toate.

    Comment


    • Originally posted by DISSSEL View Post
      k ule la sa i ma sa se bucure ...nu vezi ca e singura lor bucurie)))
      Mai avem una. Sa batem pe steaua tur-retur in fiecare an. ))
      sigpic

      Comment


      • A venit vremea sa va luam unica bucurie pe care o mai aveati, de putin timp.
        Io cred ca o sa intrati in dizolvare ca si club, scopul de a exista nu mai e: suporteri- cativa, bani-nu, trofee-nu, lot - pe cale de a ramane fara 2 jucatori necesari, restul varza.
        Last edited by mr.K; 2 August 2011, 14:29.

        Comment


        • Pai la voi e mult mai penibil decat la noi... unde va jucati meciurile de pe "teren propriu"??? ....
          Saptamana trecut a fost stoaia Constanta, sapt asta stoaia Ploiesti saptamana viitoare cum o sa mai fie?
          sigpic

          Comment


          • Ne iubeste toata tara, mergem in toata tara.
            Suntem acasa oriundeeeeeeeee.

            Comment


            • Nu stiu de ce am impresia ca nici tu nu o crezi ... daca voua asa va place ... spor la plimbat.
              sigpic

              Comment


              • Ba cred. Sincer, ma obosesc telenovelele legate de stadioane, vezi Craiova sezonul trecut (Solomon ala e un cretin si un puscarias, mai jos decat Mititelu in ochii mei).
                Sa faca bors aia din MApN cu stadionul lor primit mostenire de la ma-sa si tatsu.
                Milan si Inter joaca pe San Siro-Giuseppe Meaza care apartine orasului Milano, recte primariei si nu aud atatea scandaluri ca vor sa evacueze vreuna din echipe.
                MApN ar trebui sa fie mandri ca pe stadionul lor joaca clubul simbol al fotbalului romanesc.
                Niste militari, n-ai cu cine.

                Comment


                • Cine e pe PRIMU LOC....cine e pe PRIMU LOC, DINAMOOOOOO EEEEEEEE DINAAAAAMOOOOOOO EEEEEEE .... cine e pe PRIMU LOC cine e pe PRIMU LOC....DIIINAAMOOO EEEE DINAMO EEEEEE!

                  hai toaaaaataaaaa peeluzaaaaaaaaaaa CINE E PE PRIMU LOC CINE E PE PRIMU LOC DINAMOOOOOO EE DINAMO EEEE

                  Comment


                  • Huooooo maaaaaaaaaaaaa!

                    Varazdin, Varazdin, Varazdinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !

                    PS: Recunosc, am cautat pe net sa vad cum se scrie numele echipei asteia care va tavaleste.

                    Ma, o sa-i visati si noaptea pe astia.

                    Comment


                    • deci pana la urma, Varazdin se numeste? )) abia astept sa vina meciul sa scap de un of...daca ii spulberam o sa veniti cu placa aia, "pai cu amatorii astia va laudati voi mah?".....daca nu ne calificam.....Dumnezeu cu mila!

                      pana una alta, cine e pe primul loc??? DINAMO EEEE! )

                      Comment


                      • Pai trebuia sa-i spulberati din primul foc, nu sa ajungem sa avem discutii despre amatori cu stadionul cum faci prima la dreapta dupa casa bunicii mele mergi vreo 1437 de km.

                        Comment


                        • Originally posted by yrman View Post
                          pai la voi e mult mai penibil decat la noi... Unde va jucati meciurile de pe "teren propriu"??? ....
                          Saptamana trecut a fost stoaia constanta, sapt asta stoaia ploiesti saptamana viitoare cum o sa mai fie?
                          la noi se potriveste bucata ai din imnul rapidului "suntem peste tot acasa"

                          Originally posted by PCH View Post
                          Cine e pe PRIMU LOC....cine e pe PRIMU LOC, DINAMOOOOOO EEEEEEEE DINAAAAAMOOOOOOO EEEEEEE .... cine e pe PRIMU LOC cine e pe PRIMU LOC....DIIINAAMOOO EEEE DINAMO EEEEEE!

                          hai toaaaaataaaaa peeluzaaaaaaaaaaa CINE E PE PRIMU LOC CINE E PE PRIMU LOC DINAMOOOOOO EE DINAMO EEEE
                          ))) nici ecou' nu i raspunde)))
                          Last edited by DISSSEL; 2 August 2011, 16:18. Reason: Automerged Doublepost
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • portile ni se deschid ( la toate stadioanele ) )))

                            Comment


                            • Ii raspunde clasamentul .... ecoul nu e necesar sa raspunda :P
                              sigpic

                              Comment


                              • cam putini))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google