Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine, fie, hai 4 noi si unul Dorel Stooooicaaaaaaaaaaaaa.

    Comment


    • S-a facut dimineata de mult ... trezeste-te! Nu de alta, dar cand vad ce vise erotice ai ... imi vine sa ma duc sa dorm.
      sigpic

      Comment


      • Te rog io, la ora 19.45 cu aproximatie, sa fii treaz. Sa vezi tu cosmaruri erotice cu eliminari.
        Zerooooooooo-Zeroooooooooooo!.

        Comment


        • Ma, io cred ca Jiji citeste forumu' inainte de fiecare interviu... altfel nu pot sa'mi explic cum de exista asemanarea uriasa intre vorbele lui si ale lui K.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Daca nu s-a pariat pe meci ii bat pe aia fara drept de apel. Si daca mananca bataie se intorc in campionat si iar se rezbuna pe ciuca batailor din ultimul deceniu... asa ca nu ma strezes prea tare.
            Pe mine ma distreaza visul ala al tau cu multe goluri ...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Niki B View Post
              Ma, io cred ca Jiji citeste forumu' inainte de fiecare interviu... altfel nu pot sa'mi explic cum de exista asemanarea uriasa intre vorbele lui si ale lui K.
              Eu ii scriu discursurile, dar fraieru' o ia de multe ori (intotdeauna) pe aratura, nu pastreaza firul.
              E baiat bun totusi, a zis ca imi lasa mostenire Steaua.

              PS: Jiji mi-a zis ca visul lui e sa aiba un Logan.
              I-am promis ca daca Steaua ia campionatul, fac schimb cu vreo rabla de Mercedes de-a lui.

              Comment


              • De cand va conduce ciobanu va-ti stricat si voi ...
                sigpic

                Comment


                • Niki, PAU intre 2 caracatite la gratar si un peste scaldat cu ouzo, poate pune si pronosticurile.

                  Originally posted by yrman View Post
                  De cand va conduce ciobanu va-ti stricat si voi ...
                  Suntem in garantie, stai linistit. Aveti grija cu aia din catunul croat, diseara.
                  Mie mi-ar fi rusine totusi sa joc un tur preliminar cu emotii, cu niste amatori. Voi aveti fata de playoff direct, pe bune.
                  Last edited by mr.K; 4 August 2011, 16:17. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Nu imi place freza lui Alexe...si am vazut si eu cine sunt aia...beau apa de la furtun! 14-0 le dam! ca in amicalul ala din austria de a stat bunicul ala in poarta o repriza...

                    Comment


                    • GGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL Dinamoooooooooo !!!!!!!!!!
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • NU VA AUD !!! alooo mieiiiiiiii??? beeee beheeee ... alooo...suna ocupat! ...alooooo habarnistii?))):P va asteptam la urmatorul tur!

                        Comment


                        • MISTAR CA spune TU cine este LIDERU'
                          MISTAR CA spune TU cine este LIDERU'

                          Comment


                          • COPY PASTE PCH stie...

                            La naiba,,,toti astia de la Sport.ro,,GspTv,,etc zic ca Dinamo a jucat EXECRABIL si tu vii sa zici de... MARELE,,,care mare???
                            Pana si lui Cristi Munteanu (( ca era comentator la sport.ro) ia tatait fundu sa nu ia dinamo gol in ultima parte a reprizei a doua ca va incalecase aia de la varazdin si voi erati cam VARZA CU CARNE si va bagaseti in aparare,,asta a zis dinamovistul vostru MUNTEANU la TV...si la final de meci a rasuflat ca trenu in gara de usurare

                            Comment


                            • ma nene s au calificat? hai pa .
                              ))))))) beeee heeee beeeee

                              v am pupat am plecat la mare....PCH tine steagul sus tata ... nu i lasa )P
                              Last edited by Champion; 4 August 2011, 21:09. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google