Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ampt View Post
    Stiu eu localitatea : Poltava ! (recunosc ca mi-au placut foarte mult istoria si geografia)
    P.S Cu Dinamo, in fiecare an am ocazia sa fac recapitulari foarte frumoase !
    Uneori, aflu chiar localitati noi !

    Pe-aia din Croatia o tot uit.
    Cat pe ce sa ramana si aia in istorie.

    Originally posted by Champion View Post
    Amuzant
    Doar daca esti stelist. Ca patruped canin, cand auzi de Poltava cred ca reactia e inversa rasului.

    FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti X
    Otelul Galati - CFR Cluj X
    Rapid - FC Brasov 1
    Gaz Metan Medias - Steaua 2
    Sportul Stud. - Vointa Sibiu 1
    U Cluj - Concordia Chiajna 1
    FC Vaslui - Dinamo 1
    Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt 1
    Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1
    Last edited by mr.K; 1 September 2011, 11:20. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • MISTAR CA spune TU, cine este LIDERU'...

      ps: care aveti acces la internet/teletext...cautati, intrati si spuneti-mi si mie cine e pe primul loc, va rog!
      Last edited by PCH; 1 September 2011, 12:30. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by lucialina View Post
        imi place ca PCH-ul se "hraneste" doar cu a striga impotriva Stelei! de fapt, nici nu poate face altceva... sa strige si sa se uite la ei cum joaca prin Europa!
        iauzi ma pch , ce zice omu` asta aici`sa.

        Comment


        • pacat ca steaua nu JOACA...doar e prezenta! e diferenta colosala intre a juca si a fi prostul baltii (sau al europei-dupa caz)...lasati-ma cu steaua si toti analfabetii care compun acest club/echipa! sa fie la ei acolo...pana una alta, ati aflat cine e pe primul loc?

          Comment


          • Intreaba-ma la finalul turului.
            Florin Costea se integreaza bine in lotul Stelei, daca vine si Tibi Balan Steaua va fi o forta si in Europa, in Romania este deja.
            PCH, lasa-ma cu clasamentul pana nu joaca si dinamo niste meciuri cu echipele ce conteaza.

            Comment


            • daaaaaa.....bine ca ati jucat voi cu toate nou promovatele si noi cu campioana, cu gaz metan cu pandurii, urmeaza vaslui si rapid....asa e!

              PROMIT ca te intreb si la sfarsit de tur

              Comment


              • M-am linistit.
                Vezi sa nu incepi sa tii cu U Cluj daca mai stai pe-acolo mult. Macar aia au suporteri destui, nu cati incap intr-un avion comercial de mica dimensiune.

                Comment


                • Rugam cetatenii sa strige in cor pentru echipa satelor:

                  steaaaaaa ua
                  steaaaaaa ua
                  steaaaaaa ua

                  Comment


                  • Maaaaaaaaaaaars!
                    La copac!

                    Comment


                    • Prefer Dinamo....imi place aglomeratia, calcatul pe picioare! toata spuma si protipendada/intelectii sustin Dinamo! Ce se aseamana se aduna....asa si la steaua....alde' nicolita, dodel, sapunel....etc!

                      U Cluj Napoca este o echipa pe care o sustin, normal ca de aia sunt dinamovist!

                      Comment


                      • Care spuma mah?
                        Borcea cu Alinuta prostuta?
                        Se ofileste alfabetul daca pun alaturi Borcea si intelectual.

                        Comment


                        • In comparatie cu seful vostru suprem e absolvent de Harvad. Daca incercam o comparatie intre Dinu si cineva din curtea ciobanului ..... nu prea avem cu cine... m-am tot gandit si nu am gasit unu macar apropiat.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dinu e un impostor care citeste dimineata 2 cuvinte din dictionarul de neologisme si seara bolboroseste fraze care contin cele doua cuvinte la TV.
                            Altul, mai aveti de scos in fata?

                            Comment


                            • Zi=mi pe cine aveti voi cel mai cel si gasesc unu de traseaza terenul sau vre-un electrician de pe la stadion sa fie peste...
                              sigpic

                              Comment


                              • Deja ti-am spus ca Dinu e doar un filfizon si vrei sa facem intrecere intre oamenii de la intretinere?
                                Auzi, pe Danciu stelistul cu cine il compari de la voi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google