Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost destul si dinamo pe primul loc...ma refer inaintea stelutei... urmariti clasamentele

    Comment


    • Eh, glumeam.... In acelasi timp voi cu stadion cochet, frumos, fitos, de dorobanti , sunteti egalii astora care joaca la un loc cu gazele, lei, tigri, leoparzi, , elefanti.
      Si inca, daca ai remarcat, sunteti in urcare ....
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • asa e frumoz :d:d

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Ce dreacu sa le mai exemplifici ca ei tot sunt cei mai buni, cei mai curati, frumosi, fitosi, carismatici .

          Ia uite ca o mica idee asa ....
          Permite-mi sa completez: si niste entelectuali rasati, toti, 100%. N-au niciunul doar cu liceul si fara diploma de BAC.
          Numai la Steaua sunt suporteri carutasi, someri, manelisti, melteni, aia ai lui Dinamo sunt membrii Academiei.

          O fi fost Dinamo inaintea Stelei in clasamentul IFFHS/UEFA/FIFA cand inca nu se inventase fotbalul in 11.

          Comment


          • eu cred ca poate mai sus de zambia......cred ca poate sa treaca de tunisia))))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              Eh, glumeam.... In acelasi timp voi cu stadion cochet, frumos, fitos, de dorobanti , sunteti egalii astora care joaca la un loc cu gazele, lei, tigri, leoparzi, , elefanti.
              Si inca, daca ai remarcat, sunteti in urcare ....

              Dragul meu prieten sa sti ca si tara asta de care esti tu atat de mandru se afla in clasamentele mondiale ca nivel de trai sub tari in genul celei prezentate de tine...asa ca mergi cum poti....cu privire la stadion si la locatia acestuia stiu ca va doare burta din cauza strugurilor atat de acrii! aveti grije de vOI ca incepe liga europa si trebuie sa o castigati anul asta

              Comment


              • Hai, incearca sa ne convingi acum ca Zambia este raiul pe pamant. Sa-ti fie rusine Dinu Patriciu!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • I: Cum recunoasteti mirele la o nunta de stelisti?
                  R: E ala cu trelingul cel mai nou.

                  Comment


                  • i: cum recunosti mirele la o nunta de dinamovisti??
                    r: e ala cu treningul cel mai rupt
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Intr-adevar, Borcea a avut "trelingul rupt"....daca vinde costumul ala iti cumpara tot sectorul 4!

                      Comment


                      • hai ca v-a inchis PCH rau de tot...ce mai comentati aiurea...))

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Intr-adevar, Borcea a avut "trelingul rupt"....daca vinde costumul ala iti cumpara tot sectorul 4!
                          Si asa mandru nevoie mare, in biserica i-a pupat mana Nasului Jiji !

                          Comment


                          • Ati aflat cine este liderul? Cand aflati sa ma anuntati si pe mine cu privire la numarul de puncte, goluri marcate/primite si care este numele echipei momentului!

                            Allez les Bleus!

                            Comment


                            • Vorskla Poltava!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • daca pch zice mereu catre mr k
                                eu zic eu4yas spune tu cine este lideru' ? )))))))))))))))))))))))))))))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google