Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa-l, te rog eu! omu e terminat cand se uita la clasament, rabufneste, e plin de PUROI!


    Tot binele mah pentru steaua.....dezafilierea!

    Comment


    • Nu, de cazul Ceahlaul, de stenograme, alte cele .
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Chiar crezi ca trebuie sa manjim arbitrii sa batem pe cEAHLAUL sau pe sPORTUL STUDENTESC?
        Si vorbesc serios cand te intreb asta.
        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

        Comment


        • Atunci spune-mi si mie cum este posibil sa vorbesti de garoafe/gogosi si alte cele?

          Hai tu, ce dreacu...Ce cauta Borcea sa vorbeasca cu Avram? Ce dorea sa-i spuna? Eu inteleg si cred ca nu era nevoie, dar acum spune-mi tu, de ce mama dreacu l-a sunat?
          Sa-i spuna noapte buna?
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • In mintea lor aia creatza iti dai seama ca da! Ei sunt atat de frustrati ca sunt in stare sa se lege si de o cismea nevopsita din Parcul Dinamo sau de faptul ca un scaun din peluza sud este asimetric! Ce vrei sa zica cand ii nasim de 10 ani, le inauguram tabela, le facem pastele fericit doi ani la rand, castigam campionate la 18 puncte de ei....etc etc...lasa-i in pace!

            Da domnu' eu4yas, cei mai buni sunteti! sper din suflet sa reveniti in ghencia si sa fie bine! multa bafta, (arzavar' focu' )

            Comment


            • Tu esti bolnav cu frustrarea asta. Te compatimesc. Am n-spe motive sa nu FIU FRUSTRAT!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Frustratule!

                Comment


                • Eu sunt ala!

                  Urmareste-ma in fiecare joi seara cu Ilie Palarie, Meserie pe Felie .
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Mai bine ma uit la "nora pentru mama" decat sa il vad pe Dodel&CO

                    Comment


                    • Sa-ti faci abonament . Mai ai sa te uiti ani de zile. E ceva normal pt un dinamovist .
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Lasa ca retrogradati si la anul o sa va mai uitati la luna si la stele!

                        Comment


                        • Da, eu spun sa mai pui cateva acatiste si sa mai bagi 144 de matanii!

                          Nora pt mama hahahahahhahahahahahaha. Mi-ai ridicat mingea la fileu, c-asa e-n tenis!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Atunci spune-mi si mie cum este posibil sa vorbesti de garoafe/gogosi si alte cele?

                            Hai tu, ce dreacu...Ce cauta Borcea sa vorbeasca cu Avram? Ce dorea sa-i spuna? Eu inteleg si cred ca nu era nevoie, dar acum spune-mi tu, de ce mama dreacu l-a sunat?
                            Sa-i spuna noapte buna?
                            Ai auzit de prezumptia de nevinovatie??? Nici tu?
                            Nici multi altii!!!
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Da am auzit.

                              Dar pana la aceasta prezumtie exista moralitate si eu nu o regasesc in garoafe!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Bine ca o gasesti in brichete, sacose, valize si ceausescu! FRUSTRATULE!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google