Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steaua peste Dinamo. Degeaba va cracanati cu locul ala, tineti minte ca aveti muuuulte meciuri cu contracandidate. Numai Steaua va ia 4 puncte, CFR chiar 6, purtatorilor de crotali ce sunteti.

    Cristi, pai stie si el. De-aia se oftica. Noroc de faptul ca mai merg pe la amicale externe in pauza competitionala, cei de la dinamo, asa mai vad si ei vama.

    Comment


    • Acum am vazut si eu faza aia cu coman si prepelita....doamne ce dobitoci. Cum il trage surdu pe prepelita de acolo ca il linsau aia ....nu inteleg de ce a luat alexa rosu in conditiile in care s-au dat pumni si picioare iar el doar a impins odata! ...oricum, era de asteptat sa se intample asa ceva, meci intre doua echipe de ratati, frustrati....meci de judet!

      Comment


      • Ia uitati-va mah ce face asta!

        Pai daca de-abia acum ai vazut faza de ce dai din gura mah?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • A auzit un zgomot si latra preventiv. Ham ham.

          Comment


          • Cind va juca DINAMO cu RAPID intre cine va fi disputa?
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Bine ca nu era si Radoi pe acolo ca ii umplea de sange pe aia ).....animalele dreacu! in loc sa joace fotbal (cum fac baietii aia de la Dinamo) ei se bat....huuuuuuuuuuoooooooo, ce scarba mi s-a facut!

              Comment


              • Rapidisti cu Logan sunt putini. Aia au ligheane de BMW-uri de cand nationala Romaniei ajungea in sferturile CM de futbol.

                Comment


                • Originally posted by IancuMIC View Post
                  Cind va juca DINAMO cu RAPID intre cine va fi disputa?
                  Intre stelisti si dinamovisti .

                  Originally posted by PCH View Post
                  Bine ca nu era si Radoi pe acolo ca ii umplea de sange pe aia ).....animalele dreacu! in loc sa joace fotbal (cum fac baietii aia de la Dinamo) ei se bat....huuuuuuuuuuoooooooo, ce scarba mi s-a facut!
                  Daca ar fi fost Radoi i-ar fi batut pe toti! Mai bine dreacu. Ii batea si pe-astia si pe fetitele dulci de la dinamo. Traseistele .
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Bine ca nu era si Radoi pe acolo ca ii umplea de sange pe aia ).....animalele dreacu! in loc sa joace fotbal (cum fac baietii aia de la Dinamo) ei se bat....huuuuuuuuuuoooooooo, ce scarba mi s-a facut!
                    Si voi aveti pe sigla, totusi, niste CAINI. Bre, tre' a fii prietenul animalelor.

                    Comment


                    • Moama ce iesea daca era Mirel acolo.....pfffffff, il vedea si Gardos pe capitan si ii revenea culoarea in obraji, intra si el cu drujba pe teren si le taia picioarele la 2-3 baieti de la rapid....era show!

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Intre stelisti si dinamovisti .


                        Daca ar fi fost Radoi i-ar fi batut pe toti! Mai bine dreacu. Ii batea si pe-astia si pe fetitele dulci de la dinamo. Traseistele .
                        K1 facea cu Alexa, il dadea cap in cap cu Coman.

                        Comment


                        • Va taia voua fuduliile cu drujba ca si-asa nu stiti sa le folositi!

                          Pai Alexa ala e un penibil si jumatate. In sfarsit, mai tineti minte cand trebuia sa trimita mingea in aut si el a tras la poarta? Neghiob ce e!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Mai venea si Lacatus cu o "contra de joc" PA tibie la Rui Duarte...cobora in regim de urgenta si Mimi Stoica de la oficiala sa aplice si el un croseu ca pe vremuri, stiti doar...pe stadionul ala unde s-a scris istorie, singurul unde un oficial si-a pocnit propriul suporter!

                            bah ce de ras sunteti bah.....m-am mai inveselit cu astia ca de la astenia asta de toamna dadeam in depresie!

                            Comment


                            • Da' mai au fudulii? Credeam ca ONG-urile au rezolvat problema si acum toti caini au niste cicatrici.

                              Comment


                              • Sunt castrati toti! Mai nou iau bataie de la orisicine in preliminarii . La funduletu' gol.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google