Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai marfa a fost inbox-ul lui Becali!

    Comment


    • hai ca`i tare si asta , ma amuzat.
      ferea ca vine cfr-ul tare din urma

      Comment


      • Originally posted by Eu4yas View Post
        Cand erau stelisti mai multi se stiau performantele si se si vad, acum 0 barat!

        Cristi, din ce spui tu aici nu rezulta faptul ca steaua este zero barat? ....cam asa e!

        Ai recunoscut singurel!

        Comment


        • frustrati sunteti frustrati o sa ramaneti , nu inteleg ce atatia invidie " vai domne a batut numai echipe slabe cand a castigat cupa campionilor ". aloooooooo fratilor mai conteaza cum a castigat`o ? din penalty,prelungiri,autogol ??????? ar trebui sa fim toti romanii mandri cu o performanta ca aceea pentru ca sigur nu va mai avea loc alta in cel putin 50 ani

          Comment


          • si o mai tineti mult cu epoca aia comunista? era alt club, era alta competitie, din 3 meciuri hop finala, nu au jucat "englejii" anul ala...asa ca nu prea merge! e penibil sa va legati de o chestie de acum 50 de ani! si fc porto a castigat mult mai recent si nu cred ca au asa impresii despre ei cum aveti vOI! asa e, cand esti SECAT de rezultate, cand esti ZERO te pacalesti singur cu cupa aia din 1900 toamna, parca! peste 40 de ani o sa fiti la fel, nu mai castigati nimic, poate o sa fiti prin serie c sau tot in a dar la retrogradare si cu vorba aia, noi am castigat cupa campionilor europeni, NIMENI nu a mai reusit asa ceva!

            Mai e putin pana la meciul direct, sa va dam noi 4-5 cupe!

            huuuuuuoooooooooooooooooo

            Comment


            • frumos imi place cum gandesti tipic dinamovistilor care merg pe stadion doar sa injure steaua.sincer imi doresc ca dinamo sa ajunga in champions league ca prea prea PREA PREA MULT TIMP VA PREGATITI

              Comment


              • e, uite ca eu nu imi doresc sa ajunga in Champions League asa tare cum spui tu! decat sa ajung acolo, cazul altora si sa fiu ciuca batailor mai bine ma uit la tv si rad de altii! ...cand o sa avem echipa de liga atunci o sa intram!

                Comment


                • Pai tu vrei sa intri cand o vei castiga ma, adica never!!! Folcloristule !
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma distrez pe topicul asta mai ceva decat pe unul de bancuri)).....desi titlul este despre liga 1 nu vad decat o caterinca intre "steaua-dinamo" "
                    )))...adevarul ca nici pe mine nu ma intereseaza mersul trenurilor var voi aveti sigur nevoie de un topic separat))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Eu am o mare dilema.... da mare de tot. Nu inteleg cum comparati steaua cu o echipa pe care nu ati mai batut-o de jdemii de ani si in plus la comparatie directa overall este cu vreo 2 galeti de victorii si un camion de goluri in plus. Care e logica. Daca reuseste cineva sa ma faca sa inteleg o sa ii dau o bere.
                      sigpic

                      Comment


                      • ei au castigat anul trecut cupa aia ma! te pui cu ei?
                        nationala are doua titluri mondiale si europene exclusiv cu jucatori de la ei! ce conteaza ca nu au batut Dinamo de 124 de ani!

                        Comment


                        • Originally posted by yrman View Post
                          Eu am o mare dilema.... da mare de tot. Nu inteleg cum comparati steaua cu o echipa pe care nu ati mai batut-o de jdemii de ani si in plus la comparatie directa overall este cu vreo 2 galeti de victorii si un camion de goluri in plus. Care e logica. Daca reuseste cineva sa ma faca sa inteleg o sa ii dau o bere.
                          Ma gandeam sa comparam numarul de titluri castigate de Steaua cu cele castigate de Dinamo. Restul e folclor.
                          Aaaaaaaaaaaa, sau nu-i relevant?
                          Dupa modelul italian, Steaua poate purta cu mandrie 2 stelute pe tricou, Dinamo ramane la una. Dupa cum arata echipa, va trece la 2 stelute peste 2-3 decenii
                          Last edited by mr.K; 23 March 2011, 15:22.

                          Comment


                          • eventual si cel al cupelor! mai ales aia din 88 sau cand au fugit dupa teren! mie mi-ar fi rusine, povesteste cum tineau meciurile si 120 de minute doar sa castige steaua! mi-e scarba!

                            Comment


                            • Da' te bucurai cand a tinut meciul 97 de minute cu Napoli si a luat Steaua gol. Atunci era super ok.
                              Echitatea nu-i in vocabulatul lui Dinamo.
                              Oricum pentru mine cupa e un trofeu de rezerva, de importanta mica. Ma uitam prin Germania sau Franta, unde si echipele din ligi inferioare ajung in finala, ba chiar castiga.
                              Campionatul conteaza, cupa e ca o maslina la o masa cu 4 feluri+desert.

                              PS: stiu meciuri ale lui Dinamo din campionat, prelungite nejustificat si cu un penalty acordat de-a moaca in ultimele secunde din minutul 99. Alea nu se pun la scarba?

                              Comment


                              • Ma distreaza faptul ca va contraziceti atata pe tema asta...Steaua si Dinamo! Eu sunt Stelist de mic copil,insa in ultima vreme a inceput sa ma cam dezguste mai tot ce inseamna campionatul romanesc..un mare bleau
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google