Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si io-s increzator. Si-atunci ii vom eutanasia .

    Apropos, si io-s tot Cristi .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Eu4yas, stiam ca esti tot Cristi.
      De la PCH. Care vad ca e ocupat dimineata asta.
      Imi beam cafeaua si ma gandeam sa-i fac ziua mai buna, pana nu plec de la birou.

      Comment


      • Mdaaa, e necuvantator, gen .
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Sa ii zic pe limba lor?
          Ham, ham.

          Comment


          • Se muta cafeneaua aici? ))
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • aici sunt! ))....trebuie sa pierdem o duzina de meciuri directe sa se elimine acel 1% nu doar cel ce urmeaza!

              era aseara pe sport.ro GEORGE BECALI....vai cum putea sa faca, difuzau astia imagini din paleolitic cu el stropind cu sampanie jucatorii, oile din tribuna....citez:

              "IAUITE IA....CINE MAI FACE ASA? CINE MAI STROPESTE CU SAMPANIE ASA CA BEEEECAAALII...IA UITE,IA! UITE-L PE BACAAAALI CUM SE FACE FRATE CU CALDERON, CINE A MAI FACUT ASA?? UITE-L PE BECAAAALI SI CU PLATINI, PAI CINE A MAI STAT ASA CU PLATINI CU SANCEZ PISCHUAN SI CU MARIA DEL ORO....uite acolo pe becaaali la televizor cu Calderoon!..."

              Secventa respectiva, este de NO COMMENT la Euro News....penibil, jenant, pur ROMANESC, infiorator, oripilant!
              Cum sa ti cu astia?? uoof, ca abia astept sa va potoleasca Dinamo!
              Last edited by PCH; 24 March 2011, 11:03.

              Comment


              • Ne, cafeneaua e a Logan Club-ului Bucuresti. Eu sunt mai de la nord.
                Si cum e pauza in campionat, deh, meciuri importante ale nationalei, faceam socializare.

                Altadata, la meciuri de nivelul astuia cu Bosnia, le vedeam gandindu-ma cat le dam, nu poate scoatem un rezultat bun.

                Poate-l suna selectionerul pe taticu', ala maharu' de la Minerul Donetk. Sa ii naturalizeze niste brazilieni.

                PCH, macar eu trebuie sa suport unul singur, pe cand voi: Borcea, Badea............numeste-i tu pana pe la 12 parca.
                Am auzit ca s-au imputinat cu unul, a plecat Turcu. Pana si Jiji parea intelectual pe langa Turcu.
                Last edited by mr.K; 24 March 2011, 11:06. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Turcu ala era prost, in adevaratul sens al cuvantului! Ma bucur enorm ca a plecat! Borcea si mai ales Badea nu pot fi comparati cu clovnul vostru! un om manierat, un om puternic nu se lauda ca a intalnit un alt om, fie el si platini sau calderon!

                  Alta acum, vine mihai costea (deja nu mai dorm noaptea de frica, tremur tot ) si la vara cica il vrea pe Torje! AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA.....oaia trifoi viseaza!

                  Comment


                  • Borcea are si el cu ce se lauda: s-a intalnit cu DNA-ul.
                    Macar Jiji a facut parnaie si e curat acum (oricum, pentru probleme extrafotbalistice), dar Borcica s-a imbolnavit tot asteptand sa fie saltat si de la Miami.
                    Adevarat barbat.

                    Cat despre Torje, prefer sa nu-l ia (chiar de el isi doreste asta si canta :Steaua e numai una, ne mandrim cu ea in toata lumea...........). E prea bun pentru Steaua, prefer sa plece si el pe la nemti sa lustruiasca banca de rezerve in cel mai bun caz. Sau in tribuna. Poate aduce seminte la colegi.
                    Last edited by mr.K; 24 March 2011, 11:22.

                    Comment


                    • Da, exact cum face Radu Stefan in turcia parca, nici nu stiu pe unde joaca!...Sau Mutu la arabi.....ce sa facem, astia ne sunt jucatorii, cu astia calcam armata in picioare!

                      Hai sa nu il aducem pe Becali in discutie, sunt prea fair play, doar daca spui Becali si deja am 2-0! pai ala e om, puscariasul ala! ati avut si voi tricouri cu

                      FREE GIGI

                      Comment


                      • Mr.K e mai la nord eu mai la est ... nu e chiar cafenea LCB. Aia cu amintirile nu stiu cui i se potriveste mai bine. Tot topil asta e poluat cu amintirile suporterilor echipei dintre cimitire. Asa cum zicea si PCH, ca sa fiti superiori trebuie sa bateti pe Dinamo vreo 10 ani, fara egal fara infrangere. Era o statistica niste pagini mai in urma. Daca e musai o caut si va reimprospatez memoria
                        Concluzie... mai pot face bascalie pe subiectul asta mult si bine. Iar incepe povestestea cu "am fost acolo da ne ustura ... de cat ne-am luat-o" si "pe vremea lu bunicu am castigat cea mai urata finala"

                        In rest ... numai sanatate.

                        Cu Bosnia eu imi fac griji cate ne luam, avem jucatori prea indolenti si prea "vedete" ca sa putem spera la ceva. Desi suna a utopie imi pare ca Mutu e cel mai profesionist din jucatorii aia. Din moment ce spun asta cred ca va dati seama cam ce parere am de ceilalti jucatori. Sunt si cateva exceptii pe acolo(Rat, Chivu...)
                        sigpic

                        Comment


                        • Daca ati putea alege 2 jucatori din campionat pentru a-i transfera la echipa cu care tineti, care ar fi aia?

                          Eu as aduce la Steaua asa: Wesley+Milisavljevic. Sa stea Tanase cu curu'n baie pe gresie cat pofteste.

                          Daca ati putea zbura 2 jucatori din echipa cu care tineti, care ar fi aia?

                          Eu le-as face vant de la Steaua, lui: Banel si Surdu. Sa dea bani care vrea pe ei, eu ii dau gratis daca as fi patron. Unu' centreaza prin luminile nocturnei pentru Pasari-lati-lungila a lui Creanga, iar unu' fuge cu freza in ochi pana da in bannerele de pe linia de fund. Varianta de rezerva e Szekely.
                          Last edited by mr.K; 24 March 2011, 11:58.

                          Comment


                          • Din campionat chiar nu stiu pe cine as aduce...pe cineva la mijloc la creatie! acolo sufera Dinamo...pe Wesley si Zicu, dar sa joace cum o face la Poli!

                            si de zburat pe Bordeianu si pe Margaritescu! am scapat de Scarlatache, Homei si alti pilosi!

                            Comment


                            • veniri: un portar bun si un mijlocas care sa fie in stare sa tina mijlocul terenului, varianta de rezerva un atacant.
                              plecari: margaritescu si bordeianu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Eventual, la veniri...Lazar de la Rapid, mie imi place!...portar, doar sa revina Lobby!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google