Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pai si ce,nu are omul dreptate?

    Comment


    • #62
      Stati linistiti ca Steaua in retur isi va reveni. Va fi o lupta intre Steaua, Dinamo si Cfr Cluj...
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • #63
        Poate in retur steaua o sa isi revina la butoane,ca in rest e varza.Nici Mourinho nu o mai salveaza.
        Sper ca cfr sa ia campionatul sau in cel mai rau caz dinamo.

        Comment


        • #64
          si eu sper ca Steaua sa isi revina! e pacat ptr atatia suporteri de care isi bat joc...
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #65
            Ca la Steaua la nimeni, acum iar e Lacatus antrenor, sa dea dracu in capul lui nea gigi...o sa mai facem performanta in ritmul asta in care se schimba antrenorii, la pastele cailor.
            Multa lume, putini oameni...

            Comment


            • #66
              Pana nu pleaca Becali, Steaua nu o sa faca performanta.
              Loganul Meu !

              Comment


              • #67
                Absolut,dar pesronal nici nu ma intereseaza echipa asta.

                Comment


                • #68
                  Nu face performnta un ce sens? chiar si becali Steaua are performante mai mari decat alte echipe , cum necum in ultimii 4 ani , a fost de 3 ori in liga campionilor si de 2 ori in primavara europeana.
                  Forza Steaua

                  Comment


                  • #69
                    Iar in liga s-a facut de ras aproape tot timpul.Ce folos?

                    Comment


                    • #70
                      Tot astea aud, ca am fost in liga, pai si ce-a facut in liga steaua,ca nu imi aduc aminte sa se fi remarcat cu ceva!!!cum zice si alin, au fost in liga si sau facut de ras,mai bine si-ar tine gura toti de la steaua,ca cum e la ei acuma nu e si nici nu a fost la nimeni :-j
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        1 punct in liga nu mi se pare o performanta. Cred ca cfr, care si ei au jucat slab, a acumulat intr-un sezon cat steaua in 3.
                        Loganul Meu !

                        Comment


                        • #72
                          Asa cred si eu.Dar si ei sunt inca departe de ce inseamna Champions League.
                          Oricum sper sa nu prinda stiaua liga anul asta,pentru ca nu merita.(fotbal 0,stadioane goale in liga..rusinee.)

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by z1nedine View Post
                            Cred ca cfr, care si ei au jucat slab, a acumulat intr-un sezon cat steaua in 3.
                            Ai memori slaba , in primul an cind a intrat in liga , (a intrat in liga dupa 10 ani timp in care nici o echipa romaneasca nu mai reusise) a facut 4 puncte(era in grupa cu dinamo kiev) asta nu demult acum 3 ani si terminind pe locul 3 in grupa , a ajuns in cupa uefa in primavara , dupa ce sezonul premergator intrarii in liga a jucat o semifinala de cupa uefa , asta pt reimprospatarea memoriei.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • #74
                              vad ca esti un aparator infocat al Stelei, ca si mine, dar trebuie sa recunoastem ca Steaua, in ultimul timp, nu are nici o legatura cu fotbalul! nu joaca nimic! si, cu exceptia anului in care a jucat o semifinala UEFA, Steaua nu a facut nimic in Europa! si cum ziceam si mai sus...pacat de suporteri!!!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • #75
                                @ gabylzr mai era sa zici ca in 86 a luat cupa campionilor.
                                6 puncte in 3 sezoane de CL WOW! .. asta da performanta..
                                Sezonul asta Anorthosis a facut 6 puncte si nu a prins nici uefa .. deci..

                                Cand echipa joaca bine joaca bine, cand joaca prost tre sa fim realisti nu sa traim din amintiri ca altfel nu ajungem nicaieri.
                                Last edited by z1nedine; 18 December 2008, 12:13.
                                Loganul Meu !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google