LoganClub - Europa Tour

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    incet ne adunam
    sigpic

    Comment


    • #47
      buna ideea

      Comment


      • #48
        hop si eu... 1.5 dci, 5 locuri... Bucuresti/Buzau

        bine v-am gasit!

        despre Eurotrip-ul asta, mi se pare cam mare distanta. Eu, impreuna cu un alt loganist plus cativa prieteni am hotarat sa plecam lal vara, 3 saptamani pe traseul: BUZAU - ARAD - BUDAPESTA - VIENA - AMSTERDAM si retur, cu opriri in Viena si Budapesta cate o zi si 4 zile in Amsterdam. Numai cu corturile. Suntem 8 oameni (sigur) pana acum. Plecarea in ultima sapt. din IULIE.
        Am calculat undeva la 600E/pers toata distractia.

        Mai vb pana atunci....


        Bafta!

        Comment


        • #49
          Dap. citisem aiurea. 700 de euro totusi. Am sa mai vad pana atunci. Si mai vine partea cu km muuuulti...ca la 10 000 tre sa fac revizie...si sigur ma va prinde undeva intre ... dar mai vedem pana atunci cine stie, poate ma bag si eu, mai gasesc niste pretendenti de calatorii si venim
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • #50
            pai si pe mine o sa ma prinda pe drum cei 10000km. Dar vreau sa vad daca pot face revizia afara... ar fi frumos sa o fac in germania..

            Comment


            • #51
              Originally posted by skija View Post
              pai si pe mine o sa ma prinda pe drum cei 10000km. Dar vreau sa vad daca pot face revizia afara... ar fi frumos sa o fac in germania..
              Te va costa in jur de 250 de Eu, in decembrie eram in Germania la Ulm iar un amic de-al meu care s-a stabilit acolo are Logan 1.4 MPI, a trebuit sa faca revizia de 10.000 si acolo in Ulm l-a costat cam atat.
              Asta asa ca informatie sa stii la ce sa te astepti.
              Multa bafta in "eurotripul" vostru !

              Comment


              • #52
                Originally posted by Sp!ke View Post
                Mi-ar surade ideea unui tour al Romaniei, dar propunerea a fost pentru Europa. Pentru Romania Tour va rog sa deschideti un topic nou.

                Corect
                Logan MCV Laureate 1.5 dCI albastru mineral
                BN-08676

                Comment


                • #53
                  deci.. e cineva dornic de Bucuresti - Amsterdam (plecare 17 iulie sau 2 august, intoarcere dupa 2 sapt.). Corturi, camping, fastfood, Budapesta, Viena, Frankfurt, cafenele Amsterdam, cafenele Amsterdam, cafenele Amsterdam, poate o intalnire cu LOGANISTII din Olanda, intoarcerea pe acelasi traseu... sau de ce nu prin Nordul Frantei - Germania - Austria - Ungaria...

                  daca avetzi de gand sa va bagati, cu orice masina, ma gasiti la nicoskija@yahoo.com

                  pana acum suntem 2 masini SIGUR (8 oameni) si inca una cam.. 80%... deci....

                  Comment


                  • #54
                    sal as fi si eu din satu mare
                    am un mcv 15dci cu obd tunning la 90 de cai

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by skija View Post
                      deci.. e cineva dornic de Bucuresti - Amsterdam (plecare 17 iulie sau 2 august, intoarcere dupa 2 sapt.). Corturi, camping, fastfood, Budapesta, Viena, Frankfurt, cafenele Amsterdam, cafenele Amsterdam, cafenele Amsterdam, poate o intalnire cu LOGANISTII din Olanda, intoarcerea pe acelasi traseu... sau de ce nu prin Nordul Frantei - Germania - Austria - Ungaria...

                      daca avetzi de gand sa va bagati, cu orice masina, ma gasiti la nicoskija@yahoo.com

                      pana acum suntem 2 masini SIGUR (8 oameni) si inca una cam.. 80%... deci....
                      Pai... parca e in paginile anterioare o lista cu care ar merge prin EU...

                      Comment


                      • #56
                        este intr-adevar o lista, dar sunt "inscrisi" ptr. un alt traseu, mai lung si care mie mi se pare "Just Drive".. Noi am dori un traseu mai scurt, pe o perioada de 2 sapt. in care sa vizitam 3 orase mari, plus 3-4 zile in Amsterdam. Asadar, cate o zi si o noapte in BUDAPESTA, VIENA si FRANKFURT, si 4 zile/3 nopti in AMSTERDAM...

                        asadar...

                        Comment


                        • #57
                          E o idee buna... sa vedem sustinatorii!

                          Comment


                          • #58
                            ce m-as baga si eu .. prima data sa vb cu parintii pt bani ca eu .. lefter .. oricum nu cred ca o sa pot cu toate ca as vrea sa vin si eu ...
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #59
                              ma bag si eu dar sa fie prin iulie-august daca e ca atunci iau permisul si o sa fiu prezent ;)
                              sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                              Comment


                              • #60
                                Mai oameni buni, ideea e un pic cam futurista, cert este un lucru, cel putin eu si Dantes (posibil Csebalyn) o sa mergem la Hungaroring si de acolo vom vedea daca plecam sau nu mai departe sau nu. Asta se va intampla in august, nu se stie daca va fi posibil un traseu mai lung pentru ca nu se stie cate masini/participanti vom fi. Pentru 2-3 masini nu cred ca se merita efortul (sponsori ciuciu, farmec ciuciu).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google