Link-uri utile pentru calatorii/intalniri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Link-uri utile pentru calatorii/intalniri

    Cred ca ar fi bine sa ne informam inainte de a pleca la drum... iata un site util:

  • #2
    Originally posted by Sp!ke
    Cred ca ar fi bine sa ne informam inainte de a pleca la drum... iata un site util:
    http://www.obiective-turistice.ro/
    noi sa ne intalnim in bucuresti si dupa ne obisnuim aici o sa incepem sa calatorim si mai departe
    perspectiva este buna
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #3
      Sp!ke pastreaza ideea si intr-o perioada optima - cred la vara cand au majoritatea concedii sa o reactivezi. Asta in cazul in care te gandeai la o intalnire nationala a membrilor Loganclub.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #4
        @Brutus!!
        @Rocri Nu cred ca m-am facut inteles. Rostul acestui thread este de a concentra o serie de link-uri si informatii necesare efectuarii unui concediu, unei excursii samd, si daca se va dori sa ne intalnim la nivel national.. fine by me!

        Comment


        • #5
          nu cred ca este off topic din moment ce este vorba de intalnire ,puteai sa detaliezi putin ca sa se poata intelege ce vrei sa spui
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            Scuze daca nu am postat unde trebuie. Am gasit pe net o harta online a Europei. Are detalii si aproximeaza si cate ore faci in calatorie. Drive safe.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google