Se cauta distribuitor de stickere !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se cauta distribuitor de stickere !

    Avem nevoie de cineva nu conteaza din ce parte a tarii care sa se ocupe de fabricarea si distribuirea stickerelor in tara...
    Astept oferte pret/sticker ...
    Trebuie cineva disponibil care sa le procure si sa le distribuie in tara...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    aveti model ?
    Degeaba gandesti daca esti prost!

    Comment


    • #3
      este aici
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Da frumos eu o sa vad la ce pret pot sa le scot ideaia este ca sigur or sa fie preferinte culoare etc .. adica eu nu as pune cu negru pe masina mea as lasa scrisu dar pe alta culoare de fond adica culoarea masini la asta ma refer cine are rosu sa aiva cu rosu si cine grii platinat cu grii
        Degeaba gandesti daca esti prost!

        Comment


        • #5
          eu am doar literele puse,si asa au toti,literele ,sub e folie pusa pe interior
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            cdr-ul facut de mine ptr brutus ... inca nu a rezolvat nimic aka unde sa le facem ... dar macar avem surse

            Comment


            • #7
              cine e interesat de stikere intrati pe idu tadasuswork
              si vb cu baiatu orice model orice marime si ieftin.... asigura taransportu
              sigpic

              Comment


              • #8
                Am si eu o intrebare in legatura cu Stikerele Nu ii nici o problema in legatura cu garantia daca lipesc? :| ar trebui sa fie ca folia sa nu fie probleme astept answer
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  ce garantie ?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Garantia la masina aia 3 ani eu recent mi-am achizitionat loganu si inca mai am garantie
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #11
                      Off topic...Stai linistit doar nu pui stickerul pe tabla si il prinzi cu popnituri...il lopesti pe geam.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by KeanuRev
                        Garantia la masina aia 3 ani eu recent mi-am achizitionat loganu si inca mai am garantie
                        daca vrei iti dam noi stikere de la cta ale noastre sunt by renault originale si tile montam si le si trecem in caietu de garantie

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Bine) cand ajung in ct.. o sa trec pe la voi si o sa te anuntz...)) desi nu prea cred ca o sa am..
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            modelul pe care l a pus cristi_xp este cel oficial sau mai exista si altele

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dybo66
                              modelul pe care l a pus cristi_xp este cel oficial sau mai exista si altele
                              da amice cel oficial
                              deci esti nou pe sistem ? de postezi peste tot
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google