Logan Club Targoviste / Dambovita

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acesta este ultimul post al meu in legatura cu intalnirile, eu nu mai vin deoarece sunt foarte mullte discutii si certuri ceea ce nu imi place, va urez multa bafta, o sa ii dau lui bogdan parola de la id-ul clubului. Va urez multa bafta. Daca aveti nevoie de ceva eu voi ramane pe forum dar normal fara intalniri si tot ce include asta.
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • Te duci la Opel,nu?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • eeeeeee, nu ,am fost sa vad si eu ce fac ei doar, am stat 15 minute.
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • din cate-mi dau seama pacia sunt cativa copii care plang ca si-au pierdut suzeta.
          ia sa lamuresc cateva lucruri si sper ca nu va trebui sa ma repet:
          - aviatorul si-a pierdut functia si ulterior a primit ban doar din cauza actiunilor lui. eu am considerat ca nu o merita si drept urmare a ajuns un user simplu. exclus total vina vreunui user din Targoviste sau Pucioasa. sper ca nu mai citesc vreo acuza de acest fel la adresa altui user. ai probleme, ma cauti pe mine.
          ca sa ma explic putin: "afacerile" facute de domul nicu mi se par dubioase, doar el controleaza modificarile ce se fac de mesterul din Pitesti, apropo de mesterul din Pitesti uite aici inca unul, vanzarea de stickere de orice fel sau a altor produse mi se par absurde! cum ar fi acele sigle care de la 2 lei a urcat pretul la 10 lei bucata. mda, mesageria care e la 3 case distanta, verisoara/matusa care era de fapt un user din Bucuresti si sibiul care era de fapt bucuresti. minciuni peste minciuni peste minciuni. nu suporta concurenta, nu s-a supus regulamentului acestui forum, scrie pe un ton superior(eu sunt sefu'), lipsa totala de respect fata de userii acestui forum.
          vorbeste in totala necunostiinta de cauza, domnul nicu se crede seful in Dambovita/Pucioasa si toate drepturile sunt ale lui. se pare ca a uitat ca acest forum este public, forum pe care moderatorii fac curatenie, iau decizii, aplaneaza conflicte. in schimb domnul nicu i se adreseaza super moderatorului Cezar cu expresia "cezarica" si " ce te bagi tu la noi". lipsa de respect fata de un user care are si o functie pe acest forum. ca sa fie de inteles, moderatorii fac si aplica regulamentul pe acest forum. daca un moderator zice ca nu ai dreptate si nu respecti regulamentul, cu atat mai mult 2 sau 3 moderatori sustin asta, insemna ca tu chiar nu ai dreptate!
          in momentul cand ia fost suspendata functia si pana a primit ban, domnul aviatorul76 a amenintat in repetate randuri cu deschiderea unui alt forum, ca nimeni nu are voie sa foloseasca numele Logan Club Pucioasa, ca si-a luat domeniu si ne arata el noua... povesti nemuritoare si din nou lipsite de respect fata de userii acestui forum. din punctul meu de vedere domnul aviatorul76 se foloseste de acest nume, de forum si de userii din Dambovita pentru interesul lui personal. nu zic ca nu si-a dat interesul si ca nu a facut ceva constructiv, dar eu unul nu tolerez un asemenea comportament si o asemenea adresare. a se citi acest post #140 in care domul aviatorul da dovada de o nesimtire iesita din comun, foarte asemanatoare speciei "cocalar".

          - intre Targoviste si Pucioasa sunt 22km. nu vad problema a doua cluburi in orase diferite. ce-au facut cei din Targoviste? ce idei au furat? idei care deja s-au aplicat de foarte mult timp in alte orase? idei normale? daca se vroia un singur club pe Dambovita, atunci nea aviatorul facea Logan Club Dambovita si nicidecum Logan Club Pucioasa.
          cei din Pucioasa au pretentia sa nu se intalneasca useri logan club in alt oras din judetul Dambovita? o idee cat se poate de naiva... gandire de gradinita.

          sper ca nu mai citesc o amenintare sau o acuza dintr-o parte'n alta penca ma supar si nu vreti sa ma supar! ironii ieftine su alte cele. ca idee, ideea forumului este acela de a ne ajuta intre noi, o comunitate de persoane posesori de logan. nu certuri cine e mai sef decat seful si cine ce a furat de la ceilalti!
          sper ca m-am facut inteles!

          acest post a fost publicat la intalniri Targoviste si discutii generale Pucioasa.

          UCN: ce faci tu se numeste lasitate
          Last edited by crististreulea; 11 November 2010, 22:00. Reason: Automerged Doublepost
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • ai fi fost un judecator bun CRISTI

            Comment


            • nu cristi dar sunt prea multe care sau strans si ma deranjeaza ,mai astept sa se mai potoleasca apele si o sa revin , dupa forum nu scapati de mine ca sunt dependent, toata ziua stau pe el , i-am disperat pe ai mei cu lgoan club
              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

              Comment


              • Ma bucur ca va place clubul Opel local, asa putini cati suntem noi, dar suntem baieti de treaba. Nu prea am avut timp de discutii deoarece ma mancat undeva sa le aduc ledulete, asa ca am trecut la "imbunatatiri".
                Pana la urma, duminica a ramas la 11?
                sigpic
                Vectra C. 1,6i

                Comment


                • da la 11 va asteptam

                  intalnire LOGAN CLUB TARGOVISTE duminica 14.11.2010 ora 11 la stadionul chindia,va asteptam relatii la nr de telefon 0727122299 bogdan sau pe adresa noastra de e-mail logan_club_tgv@yahoo.com
                  Last edited by DB 09 VBF; 12 November 2010, 01:52. Reason: Automerged Doublepost
                  sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                  Comment


                  • o sa trec crom

                    Comment


                    • Da,la 11 la Stadion.
                      Intervantia moderatorilor a fost binevenita.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • vand urmatoarele:
                        gps my guide cu soft ygo 8 si sistem operare windows (deocamdata e comandat de cineva)
                        bara fata logan ph2 culoare alba (necesita mici reparatii)
                        1 set faruri originale
                        1 set stopuri originale
                        pasla pentru antifonat interiorul
                        triunghi reflectorizant nefolosit
                        trusa medicala auto (mai are valabilitate un an)
                        toate preturile si alte informatii va pot oferi la id mess nicusor.radu87 sau telefon 0735336553.
                        P s: mentionez ca accept si schimburi sau imbunatatiri.
                        Last edited by nicu_rcn; 12 November 2010, 13:29.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nicule, aici nu-i bazar.
                          sigpic
                          Vectra C. 1,6i

                          Comment


                          • sorry, dar nu am gasit sectiunea bazar
                            sigpic

                            Comment


                            • uite aici... si alegi ce iti trebuie

                              si nu uita sa citesti asta inainte de a posta:

                              si asta: http://www.loganclub.ro/forum/announ....php?f=86&a=20
                              Last edited by ionut.c; 12 November 2010, 18:24.

                              Comment


                              • DB77AAA si-a dat seama ca sunt 2 threaduri identice: Intilniri LoganClub Targoviste si Logan Club Targoviste / Dambovita .

                                alegeti unul din ele care vreti sa fie inchis.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google