Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ok...nu promit nimic deocamdata dar daca e va anunt ;)

    Comment


    • #47
      Da intradevar e frumos cu prelungirea de golf 3.Chiar azi am studiat un golf 3 si imi imaginam cum arata.Dar poza de sus m-a convins.
      O sa incerc sa fac rost de o prelungire de golf.Ms pt idee

      Comment


      • #48
        Originally posted by hd06usj View Post
        Da intradevar e frumos cu prelungirea de golf 3.Chiar azi am studiat un golf 3 si imi imaginam cum arata.Dar poza de sus m-a convins.
        O sa incerc sa fac rost de o prelungire de golf.Ms pt idee
        Daca vrei te pot ajuta cunosc pe cineva care are service si din 97 lucreaza doar cu golf3 dar discutam maine.

        Comment


        • #49
          Am vorbit si cu cipri18 si a zis ca face tot posibilul sa ajunga maine.S-ar putea sa ii ia masina babaci.
          Si app de babaci maine nu cred ca pot ajunge cu loganul meu.Il ia batranu meu are de umblat cu el.Dar fac tot posibilul sa ajung cu papucul ca tot dacie e sper sa ma primitzi si sa nu ma trimiteti la Rabla cu el
          Toate cele bune

          Comment


          • #50
            o rugaminta ...Ionut posteaza si pe acest thread lista cu participantii de maine de la intalnire...sa nu se uite...si fara tepe in primul rand...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #51

              Pentru intalnirea de maine anunt lista celor care participa


              Lista participantilor:
              1.HD-06-USJ
              2.Raul_87
              3.Bogdan_Petre
              4.olos35-
              5.URE
              6.Manup
              7.B-84-FKY
              8.Cipri18(daca isi recupereaza masina)
              9.
              10.


              Imi cer scuze ca nu am putut ajunge astazi.Astept poze sa vad cum a fost
              Last edited by IonutUSJ; 27 February 2010, 17:47. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #52
                Bai dar secretosi mai sunteti...nu spuneti nimic,poze ceva...sau ...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • #53
                  Deoarece azi a fost prima mea intalnire loganclub vreau sa zic ca a fost ok pacat ca vremea nu a tinut cu noi si ca nu am fost mai multi dar sper ca pe viitor sa ni se alature mai multi

                  Comment


                  • #55
                    Salut

                    Baieti scuze ca nu am putut sa vin azi la intalnire dar de dimineata a trebuit sa plec urgent pana la Timisoara si numai akum o ora mam intors
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • #56
                      Multumim fotografului pentru poze au iesit super sper ca de acuma in colo sa ne vedem cu bine cat mai multi bafta

                      Comment


                      • #57
                        Eu sunt cel de-al 2 lea "nou". A fost bine, baieti de caracter.
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • #58
                          Cred ca nu mai aveti nevoie de incurajari!! Nici de replici de complezeanta!! Tineti-o tot asa!!! LC Deva asteapta primavara si o propunere de intilnire comuna din partea voastra!!!

                          Comment


                          • #59
                            Daniel_67 iti multumim pentru sustinere si va asteptam cu drag in primavara la noi in vale sunteti bineveniti bafta multa tuturor loganistilor

                            Comment


                            • #60
                              Salut baieti!
                              Inca odata scuze ca nu am putut ajunge la intalnire.
                              @Virago bine ai venit in randul nostru.
                              Frumoase poze de la noua intalnire.A-ti vorbit de urmatoarea intalnire cand va avea loc si unde?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google