LoganClub Targoviste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Targoviste

    Si daca tot m-am apucat iar de treaba dupa decizia de a pastra WRC-ul....trecem la lucruri mai mari....astept pe cei din Tergoviste sa se anunte si sa intre in LoganClub....si daca tot vrei in club ... sa afisam si stiker pe masina. Asa ca incep lista:

    1: DB 85 WRC (adimacker)
    2: DB 65 NLA
    3. DB 05 UCN
    4: .............



    PS: Cine ne face stiker??contra cost, bineinteles!
    Un modetrator...cum facem sa trecem alaturi de celelalte forumuri si pe ascesta/....adica p primele doua pagini..in partea superioara???
    Last edited by ADI-WRC; 25 February 2010, 15:08.
    sigpic

  • #2
    1.incearca sa iei legatura cu keanurev pentru stickere
    2.Incearca sa vorbesti cu supermoderatori si cu Cristi xp sa il faca sticky
    3.Succes la strans lume si la cat mai multe intalniri

    Comment


    • #3
      Originally posted by Loganu View Post
      1.incearca sa iei legatura cu keanurev pentru stickere
      2.Incearca sa vorbesti cu supermoderatori si cu Cristi xp sa il faca sticky
      3.Succes la strans lume si la cat mai multe intalniri
      multumesc mult perutru ajutor...pacat ca nu se mai anunta nimeni in LoganClubTargoviste
      sigpic

      Comment


      • #4
        d-fens stiu ca este din zona ...roaga pe cineva ( super-moderator/moderator ) sa da-ti pm la fiecare user care este activ din zona respectiva

        Comment


        • #5
          Din cate am vazut pe forum sunt cateva masini de dambovita pe forum .. trimitei mesaj privat lui cristixp .. el e administratorul site`ului .. si roaga-l sa va faca Logan Club Targoviste ca sub-forum .. si asa in momentul cand intra lume din dambovita sa gaseasca si forumul vostru .. fiti cat mai activi si o sa inceapa sa se stranga si altii ..

          Comment


          • #6
            asha am sa fac...acum ma preg pentru Brasov)
            sper sa ajung
            sigpic

            Comment


            • #7
              waaa aq am vazut ca sa facut LC Targoviste
              Cum fac sa intru?
              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

              Comment


              • #8
                Slaba miscare .. cineva trebuie sa ia problema in mana

                Comment


                • #9
                  Ne am mutat aici --> http://www.loganclub.ro/forum/loganc....html?p=665593
                  Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                  Comment


                  • #10
                    salut
                    ia zi veniti si voi sa fiti membrii la noi in forum ,la club logan pucioasa - dambovita ?in fiecare
                    duminica ora 12 la Pucioasa,relatii:0720964352 nicu

                    singurul fan club logan din dambovita,aprobat pe forum aici.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google