LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine trebuie sa ajung si eu la intalnire

    1.felye
    2.dany_uhp
    3.dan xkc
    4.alex mav
    5.starcu mcc
    6.bebe tr07 beb
    7.bogdan_bog
    8.cristi scc
    9.doryn dor
    10.retro 590
    11.
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • fara dorin ca numai vine

      Comment


      • Buna Dimineata colegi! Desi afara ninge asa de frumos,asta sper ca nu ne va impiedica cu nimic.Va astept in numar cat mai mare astazi..cu mic cu mare!
        1.felye
        2.dany_uhp
        3.dan xkc
        4.alex mav
        5.starcu mcc
        6.bebe tr o7 beb
        7.bogdan bog
        8.cristi scc
        9.retro 590...daca poate ajunge de la Zimnicea.
        CARPE DIEM!

        Comment


        • Voi fi si eu prezent astazi
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • Foarte frumos astazi la gratarel ..... Retro ne pare bine ca ai venit si tu .... iar tie dany ... la multi ani si mersi ca mi-ai dat masina sa fac o tura

            Comment


            • Foarte frumos astazi.
              Imi pare bine ca v-am cunoscut si ca am reusit sa ajung si eu
              Dany...hai cu pozele:P
              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

              Comment


              • 22/01/2011 !!! Intalnire Logan Club Turnu Magurele !!!
                astazi a fost ceva frumos la intalnire ... un gratar , un membru nou prezent la intalnire , si multe alte peripetii ) ...
                . eu am mers cu furia rosie si cu sageata albastra (furia rosie - TR 89 MCC iar sageata albastra - TR 03 XKC)
                .. retro_590 a facut tot posibilul si a fost prezent la intalnire cu masina si insotit de tatal sau
                ...dan xkc a facut 4 drumuri fantana-anl pentru 3 furculite si un castron
                ....cristi scc , alex mav , dany uhp si liviu mcc au facut schimb de masini pentru o tura la limita
                .....dany a facut cinste cu niste un gratarel de ziua lui (31 ani) inca o data LA MULTI ANI TATI )!
                ......tot dany uhp a fost cel care a primit un bradulet cu semnaturile membrilor prezenti la aceasta intalnire totodata o mica suma de bani (la care mai adauga el si isi ia huse ) ) si 2 boxe pe spate ...

                Membri prezenta la intalnirea de azi ,sambata, 22.01.2011 !
                1.felye
                2.dany_uhp
                3.bogdan_BOG
                4.bebeco
                5.retro_590 (la prima intalnire)
                6.danxkc
                7.liviu mcc
                8.alin bmx
                9.cristi scc

                asteptam pozele ... cu drag !!!
                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                Comment


                • Normal ca le asteptam "cu drag"
                  Va multumesc inca o data baieti pentru primirea in clubul vostru....si la prima mea intalnire!
                  Inca o data La Multi Ani Dany!
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • Intalnire

                    Astazi 22.01.2011: Eu desi imi sarbatoresc ziua Marti 25.01.2011 am tinut sa fac cinste si colegiilor mei din LC. Ii multumesc pentru prezenta lui Gabi-Zimnicea si tatalui sau(om de nota 10+) si ..Felye ,Dan,Bogdan,Bebe,Cristi scc,Starcu si ALEX.Merci de increderea de a mi da masina pe mana..Alex 1.6 16v,si Starcu 1.4 injectie(dacia zambet iliescu)...si va foarte multumesc pentru cadou,foarte frumos din partea voastra sincer nu ma asteptam! va pupa tati!cateva poze acum...restul...maine:P
                    Attached Files
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • Ma bucur ca ti-a placut cadoul.Eu nu iti zic la multi ani inca.Marti e ziua ta.
                      Imi pare rau ca am lipsit.
                      P.S. Dany oricum cand vin acasa trebuie sa-ti dau masina o tura(ca ai ghicit treaba cu poza aia)
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • masina mea a furat-o cineva?

                        Comment


                        • intalnire

                          Alte poze de ieri 22.01.2011.In ultima poza se vede cadoul meu de la baieti..cele doua difuri Blaupunkt...painea este doar decor Restul e gluma,distractie gratar si multa prietenie!Da Cristi multumesc,te astept,te asteptam pe la noi dupa sesiune! Iar tura cu dizelu` musai va fi abia astept.Am incercat sa postez pozele mai sugestive nu pe toate.
                          Attached Files
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • dar masina lui dan xkc nu e ma prin nicio poza ? ) ... app .. intr-o poza eu imi incalzeam ...

                            Comment


                            • Intalnire

                              Iata Starcule ca este si Dan cu alu lui masina! Il pierdusei?
                              Attached Files
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • Foarte frumoase pozele. Multumim pozaciului oficial pentru poze
                                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google